Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Hogyan adjam a tudtára, hogy lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác nevezzük a barátomnak, mostanában sokat veszekszünk de lényegtelen dolgokon. én még szűz vagyok, és köztudott hogy a szűz lányokat tovább tart fűzni... már egy éve járunk. az hogy sokat veszekszik velem ez azért lehet, mert már nagyon nagy vágyat érez, én már benne lennék csak nem tudom hogy hozzam a tudtára :)

igaziból már énis nagyon akarom őt :) csak hát nem tudom, most hogy nem jövünk ki nem tudom mit szólna, de az ismeretségi köre aztmondja az megoldaná a problémáinkat, mivel más gond nincs....


2009. ápr. 18. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha üres a kecótok, vagy egyedül vagytok ketten egy olyan helyen, ahol megtörténhet AZ, akkor egyszerűen csak használd ki, hogy nő vagy! Csókold meg nagy szenvedéllyel, és kezdj el előtte szép lassan öltözni. Ki fogja ütni, az 100! Gumi legyen nálad!

Sok sikert!;)

2009. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha csak butaságokon veszekedtek,tényleg jó lehet egy békítő szex:-) Viszont a problémákat nem oldja meg sajnos :-)) Amúgy szerintem ha találkoztok bújj doa hozza és mond meg neki h dugni akarsz..jobb ötletem nincs..vagy ne álljatok meg a pettingnél:)
2009. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerüen mondd meg neki:) Egy szép estén súgd a fülébe, hogy szeretnéd már:)
2009. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát igen :)

énsem látok nagyon más megoldást, csak az a baj hogy meg szoktuk beszélni amikortalizunk de így nemnagyon tudok vele beszélni sem...... lehet megkéne írnom neki hogy mi a szitu?!

2009. ápr. 18. 14:05
 5/17 A kérdező kommentje:
kijavítom magam: meg szoktuk beszélni, hogy mior talizunk
2009. ápr. 18. 14:06
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
1. vagyok! Szerintem nagyon hangulatelvevő, ha a pofájába mondod, hogy: Szex, itt és most! Én akkor is az első véleményemnél maradok!
2009. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
aha, hát én sem nagyon "merném" mondani neki hogy na gyere szeretkezzünk... vagyis nem az hogy nemmerném de ciki lenne...
2009. ápr. 18. 14:09
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

elmondanám én is ugyanebbe a helyzetben vagyok, 16 éves vagyok és szűz.

Én is ezt érzem h ő már persze volt pár nővel és tudom h akarná, de ő nem tudja h én is már készen állok:( és vhogy nem jutunk a dolog felé.

2009. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok! ugyanez a szitu nálunk is, már nem egy és nem kettő csajjal volt együtt... aztmondják hogy elöbb utobb keresni fog mást hiába szeret, de énis akarom csak ezt még ő nemtudja :(
2009. ápr. 18. 14:21
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
egyáltalán nem ciki a párod tudtára hozni, hogy kivánod, sőt...
2009. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!