Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjazni lehet? (többi lent)

Nagy Zia kérdése:

Ujjazni lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! lehet ilyen korba ujjazni?
2011. aug. 6. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább csak kívül simogasd a puncidat.
2011. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. aug. 7. 09:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Annak semmi jelentősége nincs,ha átszakad a szűzhártyád...ugyanúgy szűz maradsz.Amúgy megkönnyíted a helyzetedet későbbre,akkor nem fog úgy fájni.Amúgy nem mindenkinek fáj,ez nagyon eltérő.Van hogy olyan masszív a szűzhártya hogy még egy tampont is alig tudsz feltenni,van hogy olyan vékony és rugalmas hogy lehet hogy már rég átszakadt-és egy uborkával is próbálkozhatna az illető :) -vagy van akinek nincs is szűzhártyája mert így született.Valaki vérzik,valaki nem.Ha nem pasi jár benned,akkor szűz maradsz.Ha úgy érzed kíváncsi vagy az érzésre,nyugodtan csináld,végtére is nem a szüzességeset akarod eldobni.Olvastam,azt írták hogy kicsi vagy hozzá-szerintem a 12 maszturbálásra nem korai.Hajrá. 16/L
2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. aug. 7. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!