Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez ugye csak lámpaláz? (bővebb...

Ez ugye csak lámpaláz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hali.

Szóval még szűz vagyok és tegnap bnőmmel úgy döntöttünk, hogy fél év után lefekszünk egymással.Ragaszkodott hozzá, hogy ő húzza fel az óvszert. Bele is egyeztem...de mire felhúzta, addigra elkezdtem lankadni, és így végül nem is sikerült a behatolás...Ez lehet, csak a lámpaláz miatt volt ? Mert eléggé izgultam, meg zavarban is voltam.


2011. aug. 3. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
teljesen biztos hogy impotens vagy es ez miatt az egesz eletedet egy kamraba zarva fogod leeli tavol a noktol es a civilizacitol, szexualis vagyaid kielegitesere majd koveket fogsz dugdosni a seggedbe...nem, nincs ezzel semmi baj, szinte minden fiu igy kezdi, a lenyeg hogy lazulj el, es nez izguld tul a dolgot, ne parazz ;)
2011. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
lazulj el és gondolj valamire szépre :)
2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hát nálunk is ez volt. Kb 3 hónap után sikerült, mert 5-6 próbálkozás után úgy gondoltunk, hogy várunk még kicsit. Az izgulás miatt volt ez.
2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nálunk is pont ez volt, csak hogy amikor meg végre jo lett volna, akkor meg nem fértem be bnőmbe. elég erős szüzhártyája volt, és attol lankadt le, h nem mertem már nagyobb erővel nyomni, meg már nekem fájt, pedig jó helyen próbálkoztam. baromisok frusztráciot szült az egész mindkettőnkben. és amikor összejött tök váratlanul, a hátát massziroztam és ruha nem volt rajtunk, és hátulrol egyszercsak hoppá :) hát igy is el lehet vesziteni :D gumi nélkül. okozott némi fejfájást is, mert aztán meg késett neki jópár napot... szal azér ha lehet inkább gumival csináljátok :)
2011. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat...tegnap csak összejött ^^ <3
2011. aug. 4. 12:47
 16/17 anonim válasza:
Na gratulálok;) volt elötte orál?:D jól bírtad?
2011. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen volt előtte. :D Sokáig bírtam...meglepően sokáig:D
2011. aug. 4. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!