Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye így nem lehetek terhes?

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, a barátom csak épp, hogy belém hatolt, véreztem egy kicsit, de nem szakadtam át. Óvszer viszont nem volt rajta. Ugye így nem lehetek terhes?
2011. aug. 18. 20:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
De lehetsz az előváladéktól. Ha belédhatolt akkor már nem vagy szűz. Ha vérzett átszakadt. Ezt jól benézted :)
2011. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Beléd élvezet?
2011. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém, sőt előváladék sem volt ez tuti.
2011. aug. 18. 20:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz ettől terhes az 1. jól mondta...
2011. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Utolsó ha a nőbe nem élveznek bele akkor mi a jó égtől lenne terhes a szomszéd nénitől? -.-
2011. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Előváladék mindig van. Ha kicsi is, de van. Go szépen nőgyógyászhoz.

Első voltam

2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

zozi21

Úgy lehet terhes, hogy az előváladék(kis mennyiségben ugyan) de tartalmaz spermiumot, úgyhogy van rá esély hogy bekapta a legyet.

2011. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
" sőt előváladék sem volt ez tuti." Ha már ott tartotok, hogy beléd hatol, akkor VAN előváladék! Ennyi ésszel ne szexelj, és már nem vagy szűz.
2011. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
jézusom, gyerekek mért csináltok olyat amiről fogalmatok sincs??? ha behatolt-nem vagy már szűz, ha felállt a farka-volt előváladék, az előváladék tartalmazhat spermiumot, persze nem minden esetben de előfordul. ja és ha vérzel-annak a jele hogy a szűzhártyád átszakadt. későbbi aktusok során tágulhat a nyílás, ez ugyanúgy vérzéssel járhat..és jótanács: ha már ilyet csináltok használjatok gumit könyörgöm.. egy csomó stressztől kímélitek meg magatokat,és a szüleiteket!! akiknek ha ezt a sztorit elmondod sztem elsüllyednek szégyenükben h mennyire tudatlan vagy!!! pedig neted van, még az akciózás előtt rákereshettél volna mindenre!!!!
2011. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem tudom emnynidös vagy de ilyet ne csinálj sűrün... :S nem vagy már szuz és ha barátod beléd ment óvszer nélkül gondolom nem szedsz tabit... lehetséges hogy terhes vagy vegyél egy tesztet...és gyözödj meg róla
2011. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!