Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye így nem lehetek terhes?

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, a barátom csak épp, hogy belém hatolt, véreztem egy kicsit, de nem szakadtam át. Óvszer viszont nem volt rajta. Ugye így nem lehetek terhes?
2011. aug. 18. 20:33
1 2
 11/13 marcipanfelho válasza:
honnan tudod hogy nem volt előváladék? :) azt nem feltétlen lehet látni. és az is lehet hogy előző ,,akciózáskor" (most értsd maszturbálás) még maradt rajta valami. nem láthatod hogy épp van-e élő sperma a barátod farkán vagy sem. és az is fura hogy csak így szárazon próbáltátok :D csinálj egy tesztet!
2011. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg.Csak hogy tisztázzunk néhány dolgot: valóban, ha véreztél, akkor átszakadt a szűzhártyád, elveszítetted. Ez ellen nincs mit tenni.

a terhesség viszont: tényleg forognak ilyen hírek, hogy előváladéktól terhesnek lehet lenni. van is rá példa, aki az lett. és az előváladéknak egyfajta síkosító feladata is van, szóval jelentkezhetett. Figyelj, én is csináltam már többször a párommal óvszer nélkül. nem azt mondom, hogy nem rizikós, de semmi probléma nem lépett még fel eddig. egy ismerősöm két éve megszakítással védekeznek (óvszert nem használnak, hanem amikor a fiú közel jár a csúcshoz mindig kiveszi, így késlelteti az ejakulációt -magömlést-) és nekik sem volt még semmi problémájuk. Úgyhogy ne izgulj, ennyitől valószínű nem leszel terhes. de azért legközelebb óvatosabban. :)

2011. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mikemokk válasza:

egyszerű mert tanultam róla

simán lehetsz ettől terhes

de mire is találták fel az eseményutánit meg a tesztet???

2011. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!