Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Járnátok egy 23 lánnyal, aki...

Járnátok egy 23 lánnyal, aki szűz?

Figyelt kérdés

Nem ez a legfontosabb ismertető jele a lánynak, de tisztában van vele, hogy a mai világban már szokatlan a szüzesség 20 éves kor felett.


Nem köti ezt az orrotokra a randikon, az ismerkedés szakaszában, csak miután már egy pár lettetek, és szóba került.


Ha egyébként minden rendben, megkedveltétek már valamennyire, akkor vele maradnátok, és hagynátok, hogy alakuljon tovább a kapcsolat vele?


(Tisztában vagyok vele, hogy nem minden ember esik szerelembe 2-3 hónap alatt, viszont ez a téma szerintem egy párnál addigra már előkerül.)


2011. júl. 26. 15:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőbe járok! 24/L
2011. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
15:23 komolyan örülne egy 35 éves pasi ha szűz csajt találna.
2011. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján totál érthető a dolog.
2011. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

tegnap 13:31

Van egy olyan érzésem, amit az egyik mondatod 100%-ban megerősített, hogy neked csak azért nem kellenek a ribik, mert nem kapod meg őket. De mindegy is, nem ez itt a lényeg.:)


Amúgy kérdező, a saját elmondásod szerint átlagosan csinos csaj vagy, és nem is zárkóztál volna el a szextől. Akkor itt csak egy baj lehet, mégpedig az, hogy nagyon magasak az igényeid. Persze te ezt nem így érzed. De a legtöbb esetben az van, hogy a lányok megállapítanak egy mércét, ami a felső határ, és erről tudják, hogy kb elérhetetlen nekik- modellekről, filmsztárokról, egyéb top srácokról-majd ehhez viszonyítják, hogy az ő mércéjük ugyan nem magas.:) Pedig általában még ez is nagyon magas, pláne egy átlagosan kinéző lánynak, mint amilyen te is vagy. És akkor még nem is beszéltünk a belső tulajdonságokról.


Amúgy nem bántásból, de hidd el, benned van a hiba. Eleve az, hogy gimiben sem találtál senkit. Hát az addig oké, hogy osztálytársak közül senki nem jött be(bár kíváncsi volnék, hány fiú volt az osztályodba csak úgy érdekességképp....), de vannak évfolyamtársaid, illetve járnak alattad, vagy fölötted is diákok. Persze könnyebb ráhárítani a baráti körre, meg a tanulásra ugye, de ez megint csak az bizonyítja, hogy belőled hiányzik valami.

Na de az meg végképp hallatlan, hogy az egyetemen sem tudtál/tudsz ismerkedni. Ismétlem: nem csak a saját karod van, és ezért érdemes az embernek sok mindenkivel jóban lennie, hogy ezáltal sok ellenkező neműt ismerj meg.

2011. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék a mondandómhoz, hogy járnék egy csajjal, aki 23 évesen szűz, igen, de CSAK HA SZERETEM. Viszont ha így folytatod és nem változtatsz,még 27 évesen is szűz leszel.

Én huszon x évesen már nem tanítóbácsit akarok játszani, hanem szexelni akarok egy jót, és elvárom, hogy a barátnőm is értse a dolgát és ne életében először lásson élőben mereven egy farkat és tátogjon rá, mint egy hal hogy úúúúúúúúúh, meg ááááááááááááh. És a helyedben azt sem felejteném el, hogy a legtöbb nőnek kell nem kis idő, hogy megtanulja az orgazmust. Valakinek beletelik 1-2 év folyamatos gyakorlásba, valaki meg egész életében nem éri el. De mint mondtam, hogyha szerelmes vagyok, akkor más tészta. De ha szerelmes az ember, az sem érdekli, ha a csajának fél szeme van. Remélem megérted, mennyi mindent fejeztem ki ezzel.

2011. aug. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 Sörensen válasza:
Szerintem nem írtál semmi olyat, ami alapján azt feltételezhetnénk, hogy túlzottan magasak az elvárásaid. Persze, nyilván neked kell átgondolni, hogy így van-e. Mindenesetre ha így is lenne, a megoldás nem az lenne, hogy összejöjj egy olyannal, aki amúgy nem felel meg neked, hanem hogy megkeresd, mi az, ami képtelenné tesz kapcsolatra.
2011. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Sörensen válasza:

"ma 03:26"-nek


"Még annyit hozzáfűznék a mondandómhoz, hogy járnék egy csajjal, aki 23 évesen szűz, igen, de CSAK HA SZERETEM."


Az éppen elég! Vagy olyannal is járnál egyébként, akit nem szeretsz? Ezek szerint a kérdező a szüzességével pont jól ki tudja küszöbölni, hogy olyan pasija legyen, aki nem szereti. :)

2011. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Picit számomra vicces dolgokat is írtatok, utolsó válaszolók. Nem vita, csak a véleményem.


Meg kellene keresnem, ami " alkalmatlanná tesz kapcsolatra" :D... Nem gondolom magamról, hogy kapcsolatra alkalmatlan volnék:-). Voltak kapcsolataim, de vagy nem hozzám illő embert találtam, vagy azt gondoltam valakiről, ő hozzám való, de nem kellettem neki.


Nem hiszem, hogy túl magas elvárás, hogy a párom értékrendje hasonló legyen az enyémhez. Hosszú távon enélkül nem működik egy kapcsolat. Ahogyan azt sem hiszem, hogy olyan magas elvárás lenne, hogy jól érezzem vele magam, tudjunk jókat beszélgetni, és vonzódjak is hozzá (az átlagos kinézet is lehet vonzó).


Egyikőtök szerint baj, hogy gimiben nem volt senkim. Ugyan miért lenne baj? Egy 18 év alatti gyereknek feltétlen hajszolnia kell a párkapcsolatot, csak azért, hogy már akkor jártassá váljon a szexben? Egy olyan idős embernek még kialakult identitása sincsen, és az egy igaz mondás, hogy amíg nem tudjuk, mi kik vagyunk, addig azt sem, ki lehetne a párunk. Én nem hiszem, hogy egy Gyereknek mindenáron párkapcsolatot kellene hajszolni.


Azért KELL sok emberrel jóban lenni, hogy rajtuk keresztül tudj ismerkedni. Értem, hogy ennek adottak az előnyei az ismerkedés terén. De nem hiszem, hogy ha az embernek van 2-3 igaz barátja, és a többiekkel annyira nem szimpatizál barátként, akkor érdekből azért kellene jóban lenni velük, mert az ismeretséget ad.


Kicsit úgy írtatok a szexről, minta olyan lenne, mint egy életfeladat, meghatározott állomásokkal, amikor X időben x és y dolgokat már tudni KELL.


És akkor mi van, ha egy egyedülálló fiatal 24 évesen vágyik először párkapcsolatra, mert addig jó volt neki egyedül is? Csak azért kellett volna akárkivel előtte is kefélnie, mert a gimiben már "kell", utána meg már pláne "kell"?

2011. aug. 2. 10:55
 49/50 A kérdező kommentje:

És az biztosan igaz, hogy attól, hogy valaki évekig rendszeres nemi életet élt, mielőtt megismerted, egyből, tanulás nélkül fogja tudni, hogy mi a jó Neked?


Az a fiú, akit nagyon szerettem, és az utolsó barátom volt, de valamiért nem akarta igazán a kapcsolatunkat, előttem öt évig együtt volt egy lánnyal. Sok tekintetben mégsem tudta, mi a jó nekem, és kérte, hogy mutassam meg neki. És nem dőlt össze a világ.

2011. aug. 2. 11:01
 50/50 Sörensen válasza:
Én nem azt írtam, hogy te alkalmatlan vagy kapcsolatra, de ahogy olvasom, mások sem. Azt írtam, hogy HA túl magasak az elvárásaid [... és emiatt képtelen vagy kapcsolatot kialakítani, ugyanis annak ez a következménye], akkor kell megkeresned, hogy ez miért van. De feltételes módot használtam, és előtte azt is írtam, hogy én semmi olyat nem látok, ami ezt indokolná. Amúgy az ember különböző életszakaszban különböző mértékben lehet képes kapcsolatra, én pl. 3 éve még biztos jobban képes voltam, mint most, volt is barátnőm akkor.
2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!