Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Járnátok egy 23 lánnyal, aki...

Járnátok egy 23 lánnyal, aki szűz?

Figyelt kérdés

Nem ez a legfontosabb ismertető jele a lánynak, de tisztában van vele, hogy a mai világban már szokatlan a szüzesség 20 éves kor felett.


Nem köti ezt az orrotokra a randikon, az ismerkedés szakaszában, csak miután már egy pár lettetek, és szóba került.


Ha egyébként minden rendben, megkedveltétek már valamennyire, akkor vele maradnátok, és hagynátok, hogy alakuljon tovább a kapcsolat vele?


(Tisztában vagyok vele, hogy nem minden ember esik szerelembe 2-3 hónap alatt, viszont ez a téma szerintem egy párnál addigra már előkerül.)


2011. júl. 26. 15:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"Ha egyébként minden rendben, megkedveltétek már valamennyire, akkor vele maradnátok, és hagynátok, hogy alakuljon tovább a kapcsolat vele? "


Hát figyelj, nem tudom, mert ez olyan, hogy ha szereted és csak később derül ki akkor most dobnád vagy mi? Meg most komolyan ezen aggódsz? Egy ugyan ilyen idős szűz pasinak én szerintem sokkal rosszabb...


Meg tényleg milyen már hogy 2 hónap alatt összejöttök és akkor nem is tudod hogy mi van a szex terén vele...

De szerintem amúgy is aki ilyen idősen még szűz lány, az biztos ronda, vagy idióta, mert a nők nem hisznek a szerelemben, csak odaadják magukat valakinek aki jól hazudik... Biztos van kivétel csak én olyat még nem láttam...

2011. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Nos, jöjjön az, ami jelenleg én vagyok.


Lányként írtam ki a kérdést, tehát én vagyok ebben a történetben a 23 éves (szűz) lány.


Nem vagyok kiállhatatlan, alkalmazkodó vagyok és kedves.

Nem ronda, éppen olyan átlagosan csinos vagyok, mint a legtöbb korombéli lány az utcán.

Nem vagyok defektes sem (aki ezt a szót felvette olyan emberrel kapcsolatban, aki szűz, nos szerintem az saját magát minősítette inkább vele.)


De nem akarok vitába szállni senkivel, csak leírom a kérdés hátterét az én szemszögemből.

2011. aug. 1. 11:34
 33/50 A kérdező kommentje:

Gimiben nem jártam el sehová, osztálytársaim közt pedig nem volt, aki tetszene. Nem is volt nagyon kivel eljárni. És az utolsó két évben teljesen lekötött a tanulás. Az volt a legfontosabb, hogy bekerüljek a kiszemelt egyetemre, és szakra.

És egyébként sem hiszem, hogy egy 17-18 évesnek mindenáron hajtania kellene a párkapcsolatot, ha egyébként is hasznos, értelmes élete van.


Bekerültem az egyetemre, ott viszont sajnos nem tudtunk ismerkedni. Ez hogy lehet? Döntően lány szak, ahol 30 lányra jut egy fiú. Férfit, szinte csak a tanáraimat láttam. Bulizni, koncertekre eljártunk időnként, de ha ott valaki odajött "ismerkedni", az rögtön a taperolással kezdte volna, amihez ismeretlenekkel nincsen gusztusom.


Másodévben megismertem egy fiút, aki szimpatikus volt, vele elkezdtünk randizgatni, és kicsit többet is. De egy hónap után éreztem, hogy a részemről nincsen meg az igazi vonzalom, így abbahagytuk. Csak azért, hogy legyen valakim, nem akartam vele maradni, ha megszeretni nem tudtam.

2011. aug. 1. 11:39
 34/50 A kérdező kommentje:

Folytatás.


Harmad évben is megismertem egy fiút, aki a randikon nagyon kedves volt, és tetszett, viszont nem sokkal később kiderült, hogy tanulni nem akar, az iskolába szinte be sem jár, de nem keres munkát sem, és az italt sem veti meg. Ilyen értékrendű, és mentalitású emberrel nem akartam együtt lenni.


Ezután elkezdtem neten ismerkedni, sokat randiztam. Több férfi is érdeklődött irántam. Egyikőjüket nagyon megszerettem, vele komolyabbra is fordult a dolog. Ám furcsán viselkedett velem, sokszor nem akart találkozni velem úgy sem, ha lett volna rá lehetőség. A nagyon ritka találkozások miatt nem jutottunk a pettingnél tovább.

2011. aug. 1. 11:42
 35/50 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ilyeneken:) Nagyjából nekem is hasonló a történetem, mint neked csak fiúba. 20felett F.
2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Nos, ez az úriember megjegyezte a szakításunkkor, hogy én nem használom ki a lehetőségeket eléggé, és ne maradjak szűz. Ezt úgy mondta, mintha ettől én rosszabb ember lennék, mint a többiek. Ez is sarkallt a kérdés kiírására.


Egyébként vele szerettem volna lefeküdni, és együtt maradni sokáig, de nem lehetett, mert nem igazán akart találkozni velem, és tenni a kapcsolatunkért (az oka nem derült ki).


Egyébként nem kergetek ideálokat, teljesen átlagos kinézetű, kedves férfiak azok, akik nekem megtetszenek.


De nem tudok könnyen ismerkedni, ez tény. Nagy baráti köröm nincs, csak lányok, akiknek fiú barátai, közeli ismerősei nincsenek. Tehát baráti kör révén ismerkedni nem tudok. Ennyi a sztori.


Én értékes, normális embernek, lánynak tartom magam.

2011. aug. 1. 11:47
 37/50 anonim ***** válasza:

"Én értékes, normális embernek, lánynak tartom magam."


Kimondtad a kulcsmondatot:) Csak ez számít, semmi más. Egyébként én sem érzem magam kevesebbnek azért mert 20felett még szűz vagyok. Bár néha megfordul a fejemben, hogy pár évről "lecsúsztam", de csak előre szabad nézni, vissza nem.:) /F

2011. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Végül is korrekt, amit leirtál. Már legalább egy éve nem voltam szórakozóhelyen, az előtt sem túl gyakran, egyszerűen nincs gusztusom a sok idiótához, akik kulturálatlanul, tök részegen tudnak csak szórakozni. Mellesleg nem szeretném mások cigifüstjét sem szívni. Az ilyen helyen való ismerkedés, bár eddig sikeres volt, valahogy mégsem vált be, valószinüleg a különböző értékrendek miatt. Az utolsó ilye kapcsolatomban a lány jól össze is törte a szivem. De mindegy. Utána még megpróbáltam a neten ismerkedni kétszer, de egyik sem jött össze, az egyik pont egy 23 éves szűz csaj volt. Csak kicsit, akár sértő a szó, akár nem, de defektes volt. Szóba került a szüzessége, meg a szex is, valahogy mégsem zavart, mondjuk nem is lett belőle semmi, fura szerzet volt, nem illettünk össze. Azóta semmi. Egyetemen pont ugyan az, túlnyomó részt himneműek vannak, baráti körből nem vonz senki, szóval nem tudom mi lesz. De nem is zavar. Szerintem ez a mindenkinek, mindig kell legyen valakije, csak valami társadalmi kényszer, azért nem leszek valakivel, hogy ne legyek egyedül. Megpróbálok egyedül is boldog lenni és jól érezni magam, aztán ha jön egy megfelelő lány, akivel meg van a szikra, akor jó, ha nem nem. Kár görcsölni.


22F

2011. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

persze hogy járnék, főleg hogy amit leirtál, tök normális vagy. az hogy nem feküdtél le azzal a pasival, hát látod még jól is jártál, minek feküdtél volna le olyannal, akiről kiderült később hogy nem is érdekled igazán. én nem vetem meg a szexet, hát csinálja akinek jólesik, de az értelmetlen komolytalan kefélést nem tartom sokra, nem is művelem... (bár néha eljátszok a gondolattal, milyen lenne felhozni egy csajt csak úgy :D, hmm... főleg hamár nagyon kivagyok :D... na de meg nem tenném akkor se :) )

haverokkal járunk kocsmába 2havonta egyszer kb, de nem ismerkedni, 2-3 sört iszunk meg dumálunk, nemhinném hogy ez akkora bűn, nem hót részegre isszuk magunk.

am meg a műszakira járok ahol a karunkon 10% a lány, és mind ribi, nembírnak magukkal annyi fiú közt, persze hogy mindegyiknek jut amennyit akar kb... nekem ilyenek meg nem kellenek :)

22/f

2011. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék ha egy szűz lányt találnák. 35f
2011. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!