Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Járnátok egy 23 lánnyal, aki...

Járnátok egy 23 lánnyal, aki szűz?

Figyelt kérdés

Nem ez a legfontosabb ismertető jele a lánynak, de tisztában van vele, hogy a mai világban már szokatlan a szüzesség 20 éves kor felett.


Nem köti ezt az orrotokra a randikon, az ismerkedés szakaszában, csak miután már egy pár lettetek, és szóba került.


Ha egyébként minden rendben, megkedveltétek már valamennyire, akkor vele maradnátok, és hagynátok, hogy alakuljon tovább a kapcsolat vele?


(Tisztában vagyok vele, hogy nem minden ember esik szerelembe 2-3 hónap alatt, viszont ez a téma szerintem egy párnál addigra már előkerül.)


2011. júl. 26. 15:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Ha nincs defekt, akkor örülnék neki.

De ilyen esetben általában ezek vannak:

1.csúnya

2.kiállhatatlan

3.olyan igényei vannak, hogyha össze is jössz vele, akkor nem biztos, hogy sokáig meg fogsz neki felelni.

4.egyéb okok, pl vallás, frigiditás, gyerekkori sérelem, stb

2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak igaza van
2011. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Szűz lány a fétishem!


21/f

2011. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

"Nem ez lenne a baj, hanem az, hogy hónapokig kéne várni az első akcióra.

A szüzesség csak egy állapot, nem kincs és nem is teher. Ha 23 évesen veszted el, akkor akkor veszted el."


Miért hiszik a pasik, hogy aki még szűz azzal hónapokig kell várni. Én lassan 20 leszek és még szűz vagyok. Nem akarok hónapokig várni vele. Azért nem történt még meg, mert nem találtam olyan férfit akivel el tudtam volna képzelni valami komolyat. De ha találkoznék egy olyan pasival aki igazán megfog, és azt érezném, hogy együtt akarok lenni vele és kell nekem, ez nálam elég gyorsan megfogalmazódik hogy ilyen-e. Szóval akkor nem akarnék hónapokat várni, sztem 1-et se biztos hogy ki tudnék várni nemhogy többet.

2011. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Simán. Mit számít az h hány évesen szűz. Biztos megvolt rá az oka. Én még örülnék is neki, h nem rontották el előttem :)
2011. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:11-nek sajnos igaza van.


Ha érzelmileg defektes vagy kibirhatatlan vagy, akkor semmikép. A szépség relativ. Amiért másnak nem tetszik, engem lehet megfog valami benne és a vallási okokat is el tudom fogadni. Sőt!

Viszont kétlem, hogy bármiféle negativumot jelentene egy párkapcsolatban, hogy szűz vagy. Kivéve, ha a pasinak csak szexre kellesz és nincs türelme várni.


22F

2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Sörensen válasza:
Csak ilyennel járnék.
2011. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 Sörensen válasza:
Na jó, talán nem csak, de elsősorban ilyennel. A lényeg, hogy nyugi. :)
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Én 20L vagyok, és szűz. Más meg nem mondaná, én sem kötöm mások orrára, Komolyabb kapcsolatom még nem volt, alkalmam viszont már lett volna rá pár, de úgy meg minek, csak h elmondhassam.. Nem tartom ettől magam se többnek, se kevesebbnek.


Amúgy van ez a film: http://www.youtube.com/watch?v=OKZ7cobWjdc

25 éves szűz csajról szól. Hát ilyen vígjáték amúgy, de csak úgy eszembe jutott, nem rossz. Na mindegy, ezt csak így mellékesen írtam. :D


Szerintem keep cool! ;) Ez nem hiszem, hogy amolyan rossz dolog lenne ami taszítana valakit, ha járni akar veled.

Így alakult és kész. Nehogy már az legyen a baj, hogy nem feküdtél le akármilyen félnyomorulttal, vele viszont szeretnél. Ez kinek lenne baj? :)

2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
Jajj Berni már megint ezen agyalsz?
2011. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!