Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérlek fogalmazzátok meg mi...

Kérlek fogalmazzátok meg mi az orgazmus?!

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már számtalanszor maszturbáltam. De nem tudom, hogy azt az érzést éreztem-e vagy csak egy pasival érezhetem. Amúgy mennyi ideig tart, amikor elélvezel?
2011. júl. 16. 14:56
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
szerintem azt észre fogod venni. legjobb ha fiú csinálja ;D
2011. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok

az orgazmus olyan mint az alamizsna a csóréjoknak

vagyis az amire szükséged van;)


F17

2011. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%

meg is mondom:

nektek nem volt orgazmusotok! az orgazmus nem fáj,semmilyen szempontból nem kellemetlen

2011. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
de miért nem? utána már nem tudom továb csinálni magamnak se, a párom se, és még sincs...:S
2011. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

jah!

tiszta fail az orgazmus...addig jó amig nincs, mert utána már nehezit a dlgokon(bár nekem megy zsinórban a 3 mindig)

nem kitartó vagyok, hanem rejtet erőtatalékokkal rendelkezem:D

2011. júl. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

az orgazmus nem olyan dolog,mint aminek beállítják. Nekem van egy ismerősöm aki már házasságban él,szereti a férjét még sem volt még hüvelyi orgazmusa.

Ennek több oka is lehet..Szerintem elöszőr próbálkozzatok a csikló orgazmussal.

Nekem az első kapcsolatom( 16 voltam) nagyon fájt a szex,és minden bajom volt:D ,aztán a barátom azt csinálta hogy úgy mond "kiéheztetett" és a csiklómat izgatta.

Ha meg magadnak csinálod,érdemes vibrátorral mert a rezgés még gyorsabban eljutatthat a csúcsra.

2011. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Kétféleképpen érhető el orgazmus a nőknél az egyik, ami a csikló izgatásától következik be. Illetve nem muszáj közvetlenül a csiklóhoz hozzáérni, felette vagy alatta húzogatva a bőrt is lehet stimulálni a csiklót, de sokkal lágyabban. A másik, amikor a hüvely falát stimulálva következik be az orgazmus. Ez azonban a legtöbb nőnél kevés ahhoz, hogy eljusson a csúcsra, ilyenkor a hüvelyben kifejezetten a G-pont stimulálásával lehet elérni a hüvelyi orgazmust. Amikor hüvelyi orgazmust él át egy lány, a hüvely mindent kiprésel magából, (ha az ujjadal csinálod, akkor az ujjaddal érezheted, ahogy kitolja.)


Magának az orgazmusnak a nőknél 3 fajtája létezik, még a fériaknál csak 1. (az egyszerű).

Női orgazmus fajtási: Kitartott(B), egyszerű (A) és intenzív (C).

[link]


Legalábbis az ábra szerint, e szerint a cikk szerint meg 5:

[link]


Nekem furcsa, hogy valakinek csak 4-5 másodpercig tart, nekem max akkor ilyen rövid, ha már többedjére élvezek el, vagy valamit rosszul csináltam. Körülbelül fél percen keresztül tart az orgazmus nálam, amit ki lehet nyújtani, ha pl. az orgazmus kezdetén óvatosan leszorítom a csiklómat.

Maga az elévezés fizikálisan ugyanolyan érzés egyedül, mint pasival. Nem csak pasival érezheted, sőt ha magadat nem tudod kielégíteni, akkor nagyon valószínű, hogy a pasival sem fog menni, mert akkor még izgulsz is, és az elején elég valószínűtlen, hogy a párod fejből tudni fogja, hogy mit hogyan szeretsz, hogyan tudna eljuttatni a csúcsra. A legrosszabb, ha még te sem tudsz neki segíteni, mert nem tudod hogyan tudnál elélvezni.

Fizikálisan tehát nem, pszichológiailag lehet sokkal többre, jobbra számítani ha a pasiddal csinálod. De csak akkor, ha a párod tudja, hogy mit kell csinálni és gyöngéd veled. Ehhez pedig tanulás kell és összeszokás. A nők közt is vannak különbségek, mindenki máshogy szereti, ha izgatják. A párod több mindent be tud vetni, mint az ujjait vagy egy vibrátort; a száját, a farkát, tudja egyszerre izgatni a melleidet, a nyakadat, a fenekedet is mellette. Normális esetben az is sokat hozzátesz a dologhoz, hogy te is izgatod közben őt. Plusz ki lehet próbálni magányos orgazmushoz mindenféle műkukit, de én azt tapasztaltam, hogy fikarcnyit sem tudja helyettesíteni/visszaadni, milyen egy valódi farok. Az is sokkal izgatóbb, ha élőben megcsinálod a pároddal a dolgokat, amikre maszti közben gondolsz.

2019. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!