Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérlek fogalmazzátok meg mi...

Kérlek fogalmazzátok meg mi az orgazmus?!

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már számtalanszor maszturbáltam. De nem tudom, hogy azt az érzést éreztem-e vagy csak egy pasival érezhetem. Amúgy mennyi ideig tart, amikor elélvezel?
2011. júl. 16. 14:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én nem tudom eldönteni, hogy azt érzem-e vagy sem... jön egy nagyon intenzív érzés, amikor már szétrobbanok, aztán utána már inkább kellemetlen és kicsit fáj. tehát mintha kimaradna az a bizonyos érzés, amit orgazmusnak hívnak..:D meg utána fáradtabb is leszek kicsit, de érzem, hogy ennek nem így kell lennie. vagy igen?
2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
24%
ezt maszturbálással nem érezheted cask pasival!!! és olyan érzés hogy nem akarod hogy elmúljon és hangod adsz a dolognak nagyon kellemes gyönyörű érzés:D:$ 4-5 másodperc sajnos pedig lehetne hosszabb:)
2011. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Értem...akkor pasival mégjobb! Persze ezt gondoltam, csak nem tudtam, hogy önmagam is eljuttathatom-e odáig. Mindenesetre egyedül is jó...így el sem tudom képzelni milyen jó lesz valaki mással! Köszönöm a hozzászólásaitokat! Még jöhetnek!
2011. júl. 20. 13:57
 14/27 anonim válasza:
Az orgazmus egy aranyos ki madárka ami a biológia könyvekben lakik.
2011. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


Azt hittem, csak nekem ilyen, nem értem hogy miért olyan "furcsa" érzés és miért nem "jó".

2011. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
én fogalmaztam meg a legjobban:D a többi marhaság
2011. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Akkor ha már ilyen ügyes vagy , mgmondhatnád, hogy


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


-nek és nekem miért van iylen problémánk.

2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
olyan mint amikor a földre borul egy tál lecsó
2011. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 fioka3 válasza:
F*ckYeah xD
2011. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
wááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhhhh fákjáááááááááááááááááááááááááá ilyen
2011. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!