Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez most akkor orgazmus? Vagy...

Ez most akkor orgazmus? Vagy mi van? Bővebben lent

Figyelt kérdés

MAszturbálásnál, mikor a végén járok, jön egy jó érzés. SEmmi különös, nem remeg a lábam, nem ver gyorsabban a szívem, meg semmi ilyen, csak egyszerűen jó, de nem egetrengető. Ez orgazmus lenne? Mert írták már sokan, hogy az orgazmus nagyon jó érzés, nem lehet elmondani... Akkor az csak ennyi lenne? MErt azután az érzés után érzékenyebb lesz a csiklóm, mint ahogy orgazmus után szokott lenni. Akkor ez most az, vagy nem? Ha nem, akkor mi ez?


15/L


2011. aug. 9. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanigy voltam ezzel es en se tudtam, mert mindenki aradozott rola, ahhoz kepest en csak egyszeru kielegulest ereztem, nem azt a "foldrengest". Majd a partnereddel valtozni fog, legalabbis nekem sokkal jobb azzal akit szeretek, mint ha magamnak csinalom, de ezt szerintem sokak neveben elmondhatom. :)
2011. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%

Nekem akkor szokott ez jelentkezni mikor lefosom a combom!

Nem tudjátok miért nagy nyomással lehet a gond vagy a cifrasága miatt?

2011. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noya_ válasza:

ma 14:06


Minden elismeresem. :DDDDDDDDDDDDDD

2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élvezted, és ez a lényeg! Orgazmus nélkül is lehet élvezni a kényeztetést.
2011. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 strici-muffmagus válasza:
Szerintem vegyél egy lovat!! :DD
2011. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!