Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor elveszti egy lány a...

Amikor elveszti egy lány a szüzességét minden esetben vérzik-e? és ha igen akkor nagyon? :/ s18/L

Figyelt kérdés
volt már néhány barátom de nem mertem lefeküdni velük mostmeg már cikinek tartom h lassan 19 leszek és ha egy velem egyidőssel lefekszek és elkezdek vérezni egyből rájön h szűz vagyok..:/
2011. júl. 11. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne ciki?

Hidd el örülni fog neki.

Egyébként általában vérezni szokott.

2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szvetee válasza:
100%
Szerintem nem gáz, hogy még szűz vagy. Keress egy érettebb pasit 20 fölött, akinek még tetszeni is fog, hogy elveheti a szűzességed.
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd vannak akik kifejezetten örülnek neki hogy szüz vagy pld valaki olyatkeres akivel egy komoly és életre szóló kapcsolatott akkar azpld lehet annak örülhogy látja hogy szüz vagy ebből lekövetkezteti hogy te nem vagy egy olyan lány aki minden fiuval lefeküdne és személyszerint biznékaz ilyen ugyhogy szerintem nem baj és ha szeret ha még nem is igy gondolja ahogy leirtam ha szeret nem fogja zavarni apropó van akinek csak fáj de nem vérzik sőt olyanról ishallotam hogynem vérzik és a fájást is elégéelnyomta a szex...nem feltétlen vérzik 18/F(nem magamről tudom amugyxd)
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a vérzésből, de a viselkedésedből is rájön, hogy szűz vagy! A vérzés pedig a szűzhártya sérülése miatt van. Léteznek nagyon tágulékony szűzhártyák, amik nem véreznek, mert nem is szakadnak el az első néhány alkalommal, és van akinek sportolás közben átszakad, ami megint csak nem vérzik az együttlét során!


Egyáltalán miért gond ha szűz vagy! Az én feleségem szűz volt, és mégis jól elvagyunk immár 17 éve. Tudtam hogy az, megbeszéltünk mindent egymással.


Ha most lennék fiatal a lelkemet eladnám egy szűz barátnőért!

:D

2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2011. júl. 11. 14:28
 6/7 anonim válasza:
100%

Az elsőnél én egyáltalán nem véreztem, és egy kicsit sem fájt. Szóval ez egyén és partnerfüggő. :) Amúgy a viselkedés is tényleg árulkodó lehet.


Cikinek meg egyáltalán nem ciki. Ha komolyan (hosszútávra) gondolja a dolgot, még örülni is fog.


18/L

2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D Power válasza:
NEM VÉRZIK EL, VAGYIS NE HÍVJ MENTŐT
2011. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!