Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez hogy lehetett? ( többi lent)

Ez hogy lehetett? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szűz vaygok! "játszottam magamal" felnyomtam magamnak egy kb 1,5 cm "rudat 10 cm-re és egyáltalán nem fájt ez hogy lehetett és akk fizikailag nem vagyok szűz??
2011. jún. 28. 19:20
 1/5 anonim válasza:
ha tampont gyomsz fel magadnak,akkor is szüz vagy még.meg ebben az esetben is!!! csak egy pénisz veheti el a szüzességet.ebben az esetben biztos vékony a szüzhártyád vagy rugalmas és kicsit kinyulhatott.de attól még SZÜZ VAGY!
2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzett, nem fájt, akkor azért kicsi a valószínűsége, hogy átszakadt a hártya, ugyanis nyilván nem zárja el az egész lyukat, hanem csak egy holdsarló alak, különben hogy menstruálnál.
2011. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elvileg még szűz vagy =)

De azért óvatosan a feldugdosással, egy lánytól hallottam hogy vaginálisan nem tud elélvezni -valószínűleg ilyen baromság miatt... megsérthette a belső receptorokat vagy franc tudja, mindenesetre csak óvatosan :D :)

2011. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Avenged válasza:
az igen cica. :$ Amúgy amég nem megy be pénisz a puncidba szűz vagy. :)
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd csak onnantól kezdve leszel "nem szűz", ha lesz egy kapcsolatod és a pasi majd tesz róla.Addig sztem ne is képzeld be magadnak,hogy elvesztetted mert nagy valószínűséggel meglepődsz az első együttlétnél. :D :D -.-"
2011. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!