Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehetett a baj? Előfordulha...

Mi lehetett a baj? Előfordulhat megint? Bővebben lent:-D

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal. Többször találkoztunk is, és végre egy hónap után sor került a nagy alkalomra. Eddig én még szűz voltam(?), szóval ő volt az első. Egész jól ment minden, addig amíg behatolásra nem került a sor. Előtte már egyszer elmentem, mivel orálisan kielégített, de a második alkalomra kb egy órával később került sor. Az a baj, hogy mikor betettem neki, akkor egyszerűen lekonyultam, pedig nagyon kívánatos és nagyon tetszik nekem. Nem tudom, hogy miért lehet ez, de nagyon bánt. Igaz, nem hagytam annyiban, mert másodszorra is "kinyaltam" és próbáltam, hogy jó legyen neki is, de akkor is idegesít. Szerintetek előfordulhat megint, vagy egyáltalán mi lehetett a baj? Pedig minden klappolt: zene, ő, én és tényleg minden jól ment addig a bizonyos pontig. Egy 20 éves srác.


(Köszi a segítséget!)


2010. aug. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy izgultál?Vagy annyira furcsa volt az érzés hirtelen hogy így reagáltál rá..Próbáljátok többször,sikerülni fog. :)
2010. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: de igen izgultam, és remélem lesz második alkalom:-D
2010. aug. 14. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az idegességed volt a probléma.

Ne görcsölj rá, hogy márpedig én ezt nagyon akarom, hanem engedd el magad és sodródj az árral. :)

2010. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem igazatok van és tényleg működni fog a dolog:D
2010. aug. 15. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!