Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez lehetett a baj?

Szerintetek ez lehetett a baj?

Figyelt kérdés

szoktam maszturbálni,de mindig csak csikló.

de tegnap kipróbáltam az ujjazást is.nem fájt,nem is volt rossz érzés,sőt,de nem élveztem el.éreztem,hogy közeledek már a 'vége' felé,de mégsem sikerült.:S

bár volt olyan rész,hogy elgondolkodtam és teljesen másra gondoltam,akkor megint kezdhettem előről.

(bukóválaszokatne!)

és eléggé görcsösen akartam,hogy elélvezzek.

szerintetek ez lehetett a baj,vagy..?


2011. jan. 14. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Lazulj el, ha közeledsz a vége fele, ne csinálj belőle hirtelen lóversenyt! Ha végig lazítasz és jó tempóban csinálod, ha már megtaláltad azt a bizonyos helyet, tuti orgazmus lesz a vége!
2011. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis válasza:
Szépen lassan van időd. ne gondolj másra esetleg a kiszemeltedre / barátodra. elég "perverzen" hangzik de lényegében beválik. Ilyenkor ne gondolj másra zárd ki a körülötted lévő dolgokat. :)
2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tegyél be egy filmet, segíteni fog feloldódni.
2011. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!