Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én még szüz vagyok,de a barátommal együtt voltunk.Na de nem "úgy". Nem történt szex,csak bedugta és kihúzta és ennyivolt. Nem húzogatta ki-be és nem is élvezett belém, pár másodperc volt az egész. Szerintetek ebből lehetséges a terhesség? mert szerintem nem,de nemtudom :(


2011. jún. 13. 22:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Látod, nem értesz semmit, mert buta vagy. Mi nem látunk bele a szervezetedbe, honnan tudjuk, hogy terhes lettél vagy sem? Értsd már meg, hogy lehet nagyon kicsi az esélye, de az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ha nem akarsz gyereket védekezz!
2011. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jólvan én értem hogy megtörtént meg minden nem tudsz mit csinálni semmi para, jó ha tanulsz belőle, hogy máskor normálisan csinálod :D És csak azért mondták/mondtuk hogy hülye vagy mert itt okoskodsz hogy az első nem arról szól :D
2011. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Talán ha annyi eszed lenne, hogy előbb kérdezel, aztán dugsz....

Óvszerről használtál már?

Miért nem lehetett a próbálkozáshoz felhúzni egy óvszert?

Mi lett volna, ha befér? Ment volna gumi nélkül?

Ó anyám...

2011. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

Pénisz a hüvelyben = lehetséges terhesség.


Húzogathatod, ahányszor csak akarod, és lehet, hogy első alkalom, ezek a körülmények nem a VÉDEKEZÉS részei. Sajnálom, de igen, lehetsz terhes. Jobb, ha gondolkozol, mielőtt cselekszel. EZt a kérdést ELŐRE kell felrakni, nem utólag sajnálni és esélyeket latolgatni. L27

2011. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
ha nem élvezett beléd hogy a rohadt életbe lennél terhes már bocs a kifejezésért max ha előtte le szoptad és nem nyaltad le a farkáról az anyagot és úgy be dugta neked esetleg de mivel még ráadásul nem is tövig rakta be nem hiszem -.-" nem értem hogy aki ennyire nem ért a szexhez minek kezd bele... ilyenekből lesznek előbb utóbb a Tini mamik akiket ki szoktam röhögni a tudatlanságuk miatt
2011. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

úristen bzzzeg remélem terhes vagy, aki ilyen hülye az ezt érdemli....csak szegény puját sajnálom, hogy ilyen hülye anyja lesz:D


Am meg ne izgulj ha túl szűk vagy, a szülés majd kitágít+ szűzhártya is letudva;D

2011. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"ha nem élvezett beléd hogy a rohadt életbe lennél terhes"

Látom neked is lenne még mit tanulni.

A megszakítás nem védekezés! Hiába nem élvez bele, attól még lehet terhes.

100 nőből egy év alatt ilyen "védekezés" mellett 35-40 teherbe esik.

2011. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!