Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én még szüz vagyok,de a barátommal együtt voltunk.Na de nem "úgy". Nem történt szex,csak bedugta és kihúzta és ennyivolt. Nem húzogatta ki-be és nem is élvezett belém, pár másodperc volt az egész. Szerintetek ebből lehetséges a terhesség? mert szerintem nem,de nemtudom :(


2011. jún. 13. 22:27
1 2 3
 1/27 speedflash7 válasza:
Ha nincs erekció,attól még lehet "előválladék" de nem túl nagy az esélye hogy ennyi idő alatt lett volna valami.Persze nagyban hozzájárul hogy hanyadik napba volt a menstruációd
2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Virgusz válasza:
nemmm
2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nem hiszem.
2011. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát nem.

És akk nem vagy szűz, ha benned volt a farka.

2011. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Jó de azelőtt még szűz voltam. Amúgymeg 10 nap múlva kell megjönnie. De nem rendszeres a menstruációm,épp beállófélben van. Habár mostanában elég jól beállt.

Meghát bedugni sem dugta be teljesen,csak félig-meddig,mert még az első alkalom ugye nem a szexről szól hanem hogy "beférjen". Szóval szerintetek a terhesség kizárva?

2011. jún. 13. 22:33
 6/27 speedflash7 válasza:

Nagyon rátapintottál a lényegre!:D:D

de nyugi tényleg aggodalomra semmi ok

itt az az egyetlen baj hogy csak pár másodpercig volt benned:D

2011. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

rátapintottam a lényegre? :)


de most kicsit be vagyok parázva,de tényleg csak azért tettük most hogy kicsit jobban kitáguljak. legközelebbinél már tutira gumit használunk,meg hát ha csak félig dugta be az még nem azt jelenti hogy szex történt :)

2011. jún. 13. 22:37
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőm pont így lett terhes...
2011. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
micsoda?? :S:S:S:S
2011. jún. 13. 22:38
 10/27 anonim ***** válasza:
No Para ! nem lehetsz terhes !
2011. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!