Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Engedjek a barátomnak vagy...

Engedjek a barátomnak vagy inkább ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,már az első pár hónapban akarta,hogy lefeküdjek vele(neki nem én lennék az első...).Én mondtam neki,hogy 16 éves korom előtt nem akarom.

De most azt találta ki,hogy akkor a fenekembe engedjem meg neki,így én is boldog lehetek,mert szűz maradok és Ő is,mert végre mást is csinálnánk a pettingen kívül.


15l(Ő is 15 éves)


2011. jún. 9. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
nem te leszel az első aki így őrzi a szüzességét, meg az utolsó se...
2011. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyukádat!

Én komolyan nem értem, hogy lehet valaki ennyire buta, és hogy merül fel benne egyáltalán ilyen kérdés. Kérdező, inkább az agyi képességeidre gyúrj rá, jó esetben nem a szexből fogsz megélni, a való életben meg jobb hasznát veszed az eszednek, mint akár a seggednek vagy másnak....

2011. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ne engedd neki! amint meghuzott tovább fog állni!ha neki nem ez az első akkor nem te vagy legelol a listáján!ha erőszakoskodik, LAPÁTRA VELE!
2011. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 canyon válasza:
NE ENGEDD MEG NEKI!!!!!!!!!!!! NE!!!!!
2011. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!