Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Engedjek a barátomnak vagy...

Engedjek a barátomnak vagy inkább ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,már az első pár hónapban akarta,hogy lefeküdjek vele(neki nem én lennék az első...).Én mondtam neki,hogy 16 éves korom előtt nem akarom.

De most azt találta ki,hogy akkor a fenekembe engedjem meg neki,így én is boldog lehetek,mert szűz maradok és Ő is,mert végre mást is csinálnánk a pettingen kívül.


15l(Ő is 15 éves)


2011. jún. 9. 16:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%
Kicsik vagytok ti még ehhez... sry.
2011. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Engedd meg neki. És mikor már bent van, akkor kezdj el szarni.
2011. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

15 évesen?

Ha nem fogja fel, hogy a tested nem elég érett rá zavard el a francba, akkor nem érdemel meg téged.

Ha kapcsolatotoknak ez az egy módja van, hogy megtartsd, akkor gondolkozz el a dolgokon...

Kicsi vagy még hozzá (testileg legalább is)...ő meg pláne (agyilag).

2011. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy hüly.e kis pö.cs a barátod,nem is értem miért vagy vele. Bírjon már magával,vagy keressen egy lotyót magának. Ne engedd már,az anál legyen az utolsó,amit hagysz..inkább pettingelj,csak ha te is akarod,de ha nem akarsz szexet,ne hagyd magad. Te felelősségteljesebb és okosabb vagy. Ő meg nagyon úgy néz ki,hogy ki akar használni. Tudod,én úgy elhajtanám,ha anált akarna első alkalomra,hogy többet nem lenne hozzá kedve..

22/L

2011. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit vagytok még igen ehhez. Főleg a barátod. Az ilyen ne akarjon még nemi életet élni, aki nem érti meg a másik akaratát
2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Én nemhogy engednék neki, otthagynám a fenébe. Világos, hogy csak arra kellenél neki, illetve anélkül nem tudja elképzelni az együttlétet.

Te pedig azt hiszed, hogy szűz maradnál attól, ha seggbekúrnak? :) gratulálok..

2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ha ő megengedi, hogy seggberakd, akkor majd te is. Mindjárt lelankad majd a kedve...
2011. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar veled. Nem szerelmes beléd. Talán a fenekedbe zúgott bele? Átlátszó az egész:) Ő már ismeri a pinát és b*szni is akar. Felejtsd el a seggbe kukit. Jobban jársz!
2011. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Először csináld te neki, és majd meglátjuk.


Eleve elég érdekes egy csaj, aki szo.pik, nyalják, seg.gberakják, de még szűz... ez legfeljebb már csak technikai kérdés.


Másrészt sokkal nagyobb tapasztalat kell hozzá, hogy ne okozzon neked sérülést, mint ahogy azt ti a 15 éves kis fejetekkel elgondoljátok!

Majd akkor mond, milyen jó, hogy szüzen megúsztad, amikor ketten stoppolják a szétszakadt végbeledet.


Nagyon kedves, türelmes pasid van, aki rettentően odafigyel rád, csak úgy epekedik, hogy neked jó legyen...


Ki kell dobni mint a macskát, keressen magának egy 14 éves kis k.vát, és ő is boldog lehet, meg te is szűz maradsz.


Nem kell ennyi idősen szexelni, sőt elárulom: nem kell az első fiúval lefeküdni, aki jár veled.

Érezze magát megtisztelve, hogy egyáltalán ennyit lehet neki, mint most, és ha nem vár, akkor mehet!!


Nagyon helyes, hogy nem akarsz 16 éves korod előtt lefeküdni senkivel.

De ez a fiú csak arra vár, hogy végre megfektessen, felkerülsz a listára, és heteken belül továbbáll.

Lehet, hogy később megbánod, hogy ő volt az első.

2011. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
engedd hát. had toljon meg ha annyira akarja...
2011. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!