Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 éves vagyok, még szűz,...

26 éves vagyok, még szűz, megértik ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Egyetem és neveltetés miatt még szűz vagyok. Úgy érzem, hogy ennyi idősen egy férfi már elvárja, hogy ne várjon olyan sokat (nem az esküvőig gondolom), de én nem akarom olyan gyorsan odaadni magam(1,2 randi). Hogyan magyarázzam ezt el? Megértik ezt az emberek?
2011. máj. 22. 20:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy ne magyarázd el, de a neveltetésed életre szóló károkat okozott benned.


Szerintem innentől csak pappal kezdj, azok aztán mindent megértenek.

2011. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
6%

Csomó mindentől megfosztottak Gratulálok!


A 40 évesnek meg szintén, hogy már lassan nyugdíjas korban akar tapasztalatot szerezni.

2011. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jól gondoltam, hogy vannak aki megértik, és vannak akik nem, és nem várnának. Néha én is úgy érzem, hogy sok mindenből kimaradok, de néhány válasz erőt adott, még egyszer köszönöm! Remélem mindenkinek sikerül megtalálnia azt, akit keres.

2011. máj. 23. 21:28
 24/33 anonim ***** válasza:

Akinek kell az biztosan megérti. Én tuti nem várnék 5 évnél többet! Egy érzéketlen tuskóval sem feküdnék le egy éjszakára, de azért ennyit várni elég kínzó testileg és lelkileg is...


19/l

2011. máj. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Én világ életembe úgy gondoltam, hogy 1-2 randi nem elég hogy ismerd a másikat. Semmihez sem elég. Én meg szeretném ismerni, teljesen. Ennek eredménye pár "barátság" lett, mert a nők nem szeretik ha a férfi nem elég rámenős. 20onéves férfiként szűz vagyok. Ennyit értem el :D. Szal lehet hogy inkább a 2. randin nyomulnom kéne, fogalmam sincs. Egyelőre inkább nem is foglalkozok a témával, a szerelem nem az én sportom. :/
2011. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ilyen 20-on felüli szűz lányok kellenének nekem.

Mivel én is az vagyok csak a másik nemet képviselem.

Ha a megjelenéseddel nincs gond nem jelenthet gondot az ismerkedés hacsak nem lelki okai vannak a dolognak mint nálam.

2011. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőn vagy regizve.Derítsük ki hogy tetszünk-e egymásnak.
2011. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

12:11, melyik megyéből írsz? Milyen lelki okai vannak, hogy gondot jelent az ismerkedés?


19/l

2011. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hajdú bihar.Javarészt másfajta világszemléletet képviselek mint az átlag.Te hogy vagy ezzel?
2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Soha ne késő , én például 21 éves pasi vagyok, és neveltetés miatt is meg még nem hozta ugy a sors én is szűz vagyok, legalább azzal a pasival akivel találkozol látja hogy nem vagy könnyen kapható meg kell kűzdeni érted, és meg fog becsülni, ebből lesznek az igazán szép, és tartalmas házasságok, ha meg arra gondol hogy sokan már 26 évesen elvesztették szüzességüket gondolj arra hogy ők velük mi lesz 26 éves korukban , ki lesznek égve

Ugyhogy fel a fejjel és csak keresd az igazit, sok sikert

2011. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!