Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 éves vagyok, még szűz,...

26 éves vagyok, még szűz, megértik ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Egyetem és neveltetés miatt még szűz vagyok. Úgy érzem, hogy ennyi idősen egy férfi már elvárja, hogy ne várjon olyan sokat (nem az esküvőig gondolom), de én nem akarom olyan gyorsan odaadni magam(1,2 randi). Hogyan magyarázzam ezt el? Megértik ezt az emberek?
2011. máj. 22. 20:04
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
57%
Hűű,kalapot hajtok elötted.Tisztellek és becsüllek.De azért ne halasztgasd még 26 évig:)
2011. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
19%

Hát figyu, én így magyarul megértettem, szóval az információátadás megfelelő volt. Sőt, szerintem ha angolul mondod, még úgy is megértem. A német már necces, ógörögül meg ne is próbálkozz...


Szóval ha itthon akarsz maradni, akkor javaslom, hogy továbbra is, hogy magyarul közöld ezt az emberekkel.

2011. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak!

Középiskola alatt nagyon nem engedtek el bulikba, de nem is nagyon akartam menni. Egyetem alatt meg tanultam, és hétvégente itthon voltam. Igazából két kapcsolatom volt eddig, azok sem voltak túl hosszúak, de most már, hogy lassan 27 leszek, érzem, hogy ez nem jó.

Úgy érzem, hogy meg tudnék nyílni, és most már fel is készültem, nem szeretnék még éveket várni, de mivel falun élek, és itt is dolgozom, nincs annyi lehetőség ismerkedni. De ez egy más téma.

Örülök, hogy többen megértenek, remélem megtalálom azt az embert, akivel lehetek.

És az naiv dolog, hogy azt gondolom, hogy akivel elveszítem, ő lesz a férjem?

2011. máj. 22. 20:29
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező! Miért nincs jelentkező? Én is 26 éves lány vagyok, azért vannak jelentkezők néha-néha, még ha nem is jönnek be

:(((

2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%
Ne stresszelj, ne aggódj ezen. Én 20 felett veszítettem el a szüzességem, 5 hónapot vártam vele, annyi kellett, és nem csak azért mert szűz voltam, én alapból így éreztem helyesnek. Amíg bizonytalan a kapcsolat, addig minek kellene lefeküdni bárkivel is? Bár sajnos azóta már nem vagyunk együtt, de ha új párom lenne, most sem hiszem, hogy elhamarkodnám a dolgot. Akinek meg annyira sürgős, menjen isten hírével, nem én veszítek, hanem ő. Nekem nem olyan kell, aki a szexre alapoz egy kapcsolatot.
2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

20:29. Társkereső oldalon regisztráltam, tényleg van 1-2 jelentkező (persze oda nem írom ki, hogy szűz vagyok), de lehet, hogy én vagyok túl válogatós? Lehet túl nagy kérés, hogy ha valaki ír, akkor a 2 mondatában ne legyen 5 helyesírási hiba. Velem is van baj, tudom, de nem hiszem el, hogy nem sikerül semmi sem.

20:34. Próbálok nem stresszelni, csak nehéz.

2011. máj. 22. 20:41
 17/33 anonim ***** válasza:
54%

Szia, én is pont 26/N vagyok és szűz. :) Nekem is mindenféle lelki okai vannak a dolognak... én sokáig viszolyogtam a dologtól, de most már eljutottam odáig, hogy ha találok megfelelő férfit, aki szerelmes belém és én is őbelé, valamint megbecsül, akkor megtenném.


De érzelmek nélkül csak úgy odadobni magam, pláne, hogy ennyit vártam... nem látom értelmét.


És nem naiv vágy az, hogy a (leendő) férjednek akarod adni magad. Én is szeretném, ha így lenne. Persze lehet, hogy másként alakul majd, de azért nem bánnám.

2011. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%
Normális pasas aki komoly kapcsolatot keres simán megérti. Pl. ha megvan a kapcsolatban a bizalom és szeretet addig várnék a páromra amíg ő késznek nem érzi rá magát. Én örülnék egy olyan lánynak mint te, hiszen amit írtál abból adódóan valószínűleg komoly kapcsolatot kereshetsz. Pláne, hogy sajnos hasonló cipőben járok , mint te. 26/f
2011. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%

Lányok nem reménytelen a dolog én már jóval idősebb szűz vagyok mint ti 40+ és most találtam meg azt a férfit aki megértő, kedves, figyelmes....... nagyon szeret. Majdnem egy évet várt mire összejött az első kísérlet... Ráadásul az én esetem kicsit bonyolultabb lehet, hogy nőgyógyászati műtét fogja végül elvenni a szüzességemet.


Az embereknek nem kell megérteni, hogy te még szűz vagy CSAK A PÁRODNAK! És ha nem csak gyors szexet akar akkor meg is fogja érteni.


Sokáig tanultam én is, még munka mellett is így nem értem rá a fiúzásra.


Voltak nekem is próbálkozásaim, de a legtöbb férfi mikor megtudta, hogy még szűz vagyok menekült előlem mintha valami fertőző beteg lettem volna. Volt olyan is aki felajánlotta, hogy üljünk be az autójába és ott rögtön segít a problémán. Tőlük meg én menekültem el azonnal.


Lányok kitartás vannak még normális férfiak. (de úgy vettem észre, hogy nem a társkereső oldalakon kell őket keresni!)

2011. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Neji ***** válasza:
0%
Én nem várnék az 100 hiszen miért is várnék?amikor az összes csajt meglehet kapni és annyi csaj vanmégˇˇ
2011. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!