Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzhártyámat vibrátorral...

A szűzhártyámat vibrátorral beszakíthatom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 1 éve vagyok együtt a pasimmal, és közeleg már hogy lefeküdjünk. Szeretném ha szép lenne az első és nem a fájdalommal és a vérzéssel kellene törődnöm. Hülyeségnek tartjátok, ha vibrivel előre letudom a szűzhártya dolgot? Hiszen sokaknak már kiskorukban elszakad valamiért...
2011. máj. 21. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát én a pasi helyében baromira megkönnyebbülnék, ha nem nekem kéne vele szenvedni! (de előre azért ne mondd el neki :D)

Már voltam szűz lánnyal, és semmi szépsége nincs, hogy fáj neki meg vérzik, és amikor már megy a dolog akkor is kellemetlen neki. És igen, a szerelmem volt, de akkor is...


Aztán utána összejöttem megint egy szűz lánnyal, és komolyan megfordult a fejemben, hogy veszek neki egy vibrátort hogy intézze el maga :D Aztán végülis nem tettem, és mázlim volt, mert kicsit sem vérzett, és ujjal egész jól ki lehetett tágítani, szóval simán ment az egész.


21f (18 és 19 éves csajok voltak)

2011. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
manapság már ritka,hogy ezzel egy évet várnak, tényleg kár lenne vibrivel elrontani..
2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
szerintem poroltóval csináld az biztos átszakitja :)
2011. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!