Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúm most ujjazott meg...

A fiúm most ujjazott meg először és nem érezte a szűzhártyámat, ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
A középső ujja szinte teljesen bement .. és nem érezte a szűzhártyámat.
2011. aug. 15. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a péniszével se fogja érezni...nem egy fal amibe beleütközik az ember. Max te érzed h fáj v vérzik e.
2011. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a középső ujja sem olyan vastag, mint egy pénisz. A szűzhártya közepében van egy "lyuk", amin pl a tampont is fel tudod helyezni.
2011. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem baj
2011. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 donmogyoróscsirke válasza:
0%
Biztos hogy jó helyre dugta be?
2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

most !? szóval abban a pillanatban hogy bedugta az ujját és mondta hogy nem érzi, te már rohantál GYIK-ra ezt a kérdést feltenni.


GRAT !

2011. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
nem a végbeledbe dugta az ujját ?
2011. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszii :)


ömm. nem nem egyből rohantam ide h megkérdezzem:)....

2011. aug. 16. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
nem minden csajnak olyan erős meg van akinek nincs is vagy minimális. én barátnőmnek pl elég erős volt, és eléggé vérzett is. utána jöttem rá hogy ujjazásnál az a szüzhártya volt amit éreztem, mert eltünt :) de szóval lehet a fiúd azt se tudja mit kéne éreznie, meg az is lehet hogy neked nincs vagy csak minimális és vékonyka. amúgy 1 ujjam nekem is simán befért akkoris... 2 ujj már feszitette, 3 meg főleg, de át csak az igazi behatolástól szakadt. ha neked nem olyan erős, akkor szerencséd is lehet, kevésbé fog talán vérezni. fájni viszont barátnőmnek se fájt.
2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak az infót.:)
2011. aug. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!