Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzhártyámat vibrátorral...

A szűzhártyámat vibrátorral beszakíthatom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 1 éve vagyok együtt a pasimmal, és közeleg már hogy lefeküdjünk. Szeretném ha szép lenne az első és nem a fájdalommal és a vérzéssel kellene törődnöm. Hülyeségnek tartjátok, ha vibrivel előre letudom a szűzhártya dolgot? Hiszen sokaknak már kiskorukban elszakad valamiért...
2011. máj. 21. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

-.-"

Igen, hülyeségnek tartom.

Hidd el, hogy fájdalommal és mindennel együtt szép lesz az első...

2011. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nehogy beszakisd x) AZ UGY jó ha a pasi fogja:PPP
2011. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:D mivel az is fasz..csak mű igen.
2011. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem ink ne : ) várd meg az első alkalmat ;)
2011. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Maxima válasza:

Nehogy megtedd :D

Plane ha a baratod tudja hogy szuz vagy. Egyutt lesztek es egybol rajon hogy nem is vagy az. Mit mondasz neki? Bocsi de megvibriztem magam hogy ne neked kelljen vele szenvedni? Ugyse hinne el....Max egy hazug ribinek tartana aztan mehetnel a levesbe. Gondolom nem ezt akarod ha mar egy eve egyutt vagytok.

2011. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
=) ti pasik bizti ugy szeretnétek, de én önző módra gondolkodom. Nem akarok akkor véres lenni és szorongani mert fáj :S
2011. máj. 21. 11:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szüzhártya nélkül még szűz az ember!!
2011. máj. 21. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg!!!!


Lehet, hogy most úgy gondolod túl kéne esni rajta mert ne a fiúval fájjon -nem is biztos hogy fájni fog- és ne ott vérezzen -lehet vérezni sem fog-


De mikor majd visszagondolsz rá, vagy beszélgettek és feljön arról a szó ki hogyan vesztette el a szüzességét. A másik lányok elmesélik milyen aranyosak, milyen gyengédek, figyelmesek voltak velük a fiúk mikor elvették a szüzességüket... És utána még sokkal jobban szerették őket.


Akkor te mire gondolsz majd? Arra mennyire kemény volt a vibrátor vagy hogyan zümmögött? Sajnálni fogod egy életen át, hogy a vibrátor volt az első ami bement a szentélyedbe.


Egyénfüggő az, hogy kinek mennyire fáj és az is hogy vérzik -e egyáltalán. Nekem például elég problémás volt a szűzhártya átszakítása, végül újjal sikerült - csak feszítést és egy pattanást éreztem, csak pici vérzés volt- Viszont mikor bement a fütyi akkor kezdett fájni és a fiú rögtön ki is vette.


Gondolkodj el azon, hogy NEKED MEGÉRI -E ha vibrátor szakítja át a szűzhártyádat! A döntés a tiéd!

2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Van, erre speciális kiegészítő, nőgyógyászati specialitás:

Magyarul, rakéta, válaszolj ha érdekel.

2011. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen érdekelne mi ez a rakéta.
2011. máj. 21. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!