Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha feldugtam magamnak egy 3...

Ha feldugtam magamnak egy 3 centi átmérőjű tárgyat kb 7-8 centi mélyre, az elszakította a szűzhártyámat?

Figyelt kérdés
henger alakú,végig 3 centi..nem vibrátor volt. a múltkor próbálkoztunk a barátommal de nagyon fájt és mos titthon "szórakoztam" egy kicsit és ezt sikerült feldugnom..de csak nagyon lassan ment am..mert fájt.szerintetek elszakította a szűzhártyámat?
2010. szept. 21. 16:53
 1/10 anonim válasza:
Ha véreztél akkor lehet,bár nem hinném,véreztél?
2010. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mit dugtál föl?
2010. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vérzik akinek elszakad.. de szerintem nem valószínű, 7-8 centi elég rövid. (De ha egyszer átszakítaná valami vibri, akkor sincs semmi, ne innen számítsd a szüzességed elvesztését, hanem az első szextől.)
2010. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem maskor sorosuvegel probalkozz azal biztos sikerulni fog
2010. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" de szerintem nem valószínű, 7-8 centi elég rövid. "

Az egész hüvely hossza 8-10 cm... a szűzhártya meg az első 2-3 centi körül van.

2010. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jé, ezt nem tudtam, azt hittem beljebb....
2010. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsóelőtti: ez biztos?? akkor egy tampon miért nem szakítja át?
2010. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:29, mert a szűzhártya lyukacsos.
2010. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bibi17 válasza:
ekkora barmokat...nem a hosszúság számít hanem a vastagság..a 3cm átmérő nem biztos hogy elég hozzá attól függ kinek milyen. amúgy meg nem mindenkinek lyukacsos xD ezis hülyeség az ritkább eset. amúgy meg megfelelő előjáték kérdése az egész legyél elég nedves és ujjazzon a pasi akkor könnyebben átszakad és nem mindenki vérzik nem mindenkinek fáj.
2010. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsónak!

A szűzhártyán van középen egy lyuk...ez azért van hogy a menstruáció alatt távozó vér és egyéb váladékok el tudják hagyni a hüvelyt... és mivel egy pénisz átmérője kb 4-4,5 cm ezért az a 3 centis tárgy lehet hogy átszakította...

2010. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!