Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 vagyok, nagyon szeretem a...

12 vagyok, nagyon szeretem a barátom, lefeküdjek vele? Tényleg mindenél jobban szeretem, de kicsit félek. ő nagyon akkarja a dolgot.

Figyelt kérdés
?
2011. máj. 20. 19:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne tedd!!! Nem igaz, hogy egy 12 éves kislány ennyire vágyik a szexre. Te ennyire nem becsülöd magad, hogy képes lennél ilyen fiatalon lefeküdni valakivel? Hogy nevelnek Téged a szüleid? Bár eltudom képzelni... Az ilyen lányokat senki nem tiszteli, de nincs is miért! Legyen már eszed!
2011. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
95%

Ne tedd meg, könyörgöm! Én is 12 vagyok... Nem szeretnélek kiosztani, gyerek vagyok még, csak elmondom a véleményem! (Ami nem tapasztalat...)


Nem csak te vagy a hibás, hanem a szüleid és a barátod.

Ha szeretne a barátod nem akarna mindenáron lefeküdni veled. Ha szeretne várna addig amíg te is akarod. És ha még lenne hozzá esze, várna legalább 3 évet! Egy az, hogy 14 év alatt büntetendő a szex. A másik pedig, hogy nem vagy rá érett. Lehet, hogy azt hiszed, de biztos, hogy nem! Kihatással lesz az egész életedre, ha nem vársz... Unokatestvérem 14 évesen veszítette el, mindent elmondott. És hidd el, én olyat még nem láttam! Szellemileg és lelkileg összetörve, ráadásul a fiú is elhagyta. Nem bírtam vele normálisan beszélgetni több hónapig, de úgy veszem észre, hogy még most (Egy év elteltével) sem a régi...


Gondolkodj! Tényleg szereted a barátod? Mert ha szeretne minden percét veled töltené, örömet szerezne, de a szexet nem erőltetné. Ha tényleg szeretne midenhogy imádna, bármit csinálsz. Nyilvánvaló, hogy le szeretne feküdni veled, ne is várja senki, hogy nem! De nem hangoztatná, várna. A barátod az elmondásod szerint rendkívül éretlen. Egyikőtök sem érett a szexre. A helyedben rég szakítottam volna a fiúval...


De tegyél egy próbát: Mond neki, hogy te még legalább 3 évig nem szeretnél szexelni. És figyeld a reakcióit. De ha megfenyeget, vagy felhozza: "Na szép... Mennyire prűd vagy! Semmi örömöm nem lesz..." Vagy megpróbál bűntudatod kelteni benned, hagyd el.

2011. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónál a pont,minden elismerésem ezért a válaszért,12 éves létedre helyesen gondolkodsz. Én 14 vagyok,szintén fél éve járok a barátommal,és mégse fekszünk le! Egész egyszerűen nem való az ilyesmi. Nekem 12 évesen menzeszem se volt még,és a szexről elég kevés fogalmam. Szerintem ez veled is így van,várj még vele,korai lenne még. És hidd el,azt hogy nem feküdtök le,azt biztosan nem bánod meg.
2011. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen??? Ne szúrd el az egész életed. Ha félsz, ne szexelj. Ha pedig ő akarja nagyon...istenem, akkor várnia kell. Ki fogja bírni. Nem hinném, hogy nem lehet várni. Meg egy 12 éves lányt ágyba vinni? Volt osztálytársamat lefektették ilyen idősen, egy 17 éves pali. Onnantól kezdve akkora r*banc lett...

3 év múlva, ha még együtt lesztek, visszatérhettek a témára, ugyanis... Akkor látni fogod, hogy igazán szeret. De szerintem akkor is csak petting, max orális szex. Ráadásul ha idősebb a barátod, akkor eszméletlenül fájhat. Te kisebb vagy, és valószínűleg szűk is neki.

Hallgass a többi válaszolóra, nem éri meg.

15/f

2011. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 János Géza válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mekkora a kukaca, ha 15 cm-en aluli, akkor 12 évesen mehet...
2011. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

rohadtul meg fogod banni!meg ha testileg fejlett is vagy..lehet hogy szellemileg is,amit nem hinnek mert akkor tudnad hogy ehez meg tul kicsi vagy,de erzelmileg hidd el nekem,nem lehetsz keszen..te meg nagyon!NAGYON! gyerek vagy!! egyaltalan tudod mire keszulsz?tudod hogy az mekkora fajdalommal jarhat?tudod hogy ebben a korban nem tart sokaig a szerelem es hogy megfogod banni hogy odaadod magad valakinek??soha nem fogod tudni visszacsinalni!SOHA! biztos vagyok benne hogy meg remalmaid is lesznek es 100x is meg fogod banni!meglatod majd hogy a szerelem jon-megy ebben a korban!nem erdemes osszefekudni az elso ilyen kis szerelmeddel..!!!!!!!:(majd jon valaki akit sokkal jobban szeretsz majd es banni fogod hogy nem neki adtad oda a legertekesebb kincsedet..azt ami egy lany eleteben egyszer van..mert csak 1x veszitheted el a szuzessegedet ugy hogy annak varazsa is legyen..(mert vannak orszagok ahol letezik a szuzhartyarekonstrukcio..de az mar nem ugyanaz..)ennek a dolognak csak az elso aktus soran van ekkora varazsa..:(fogadd meg a tanacsom es meglatod majd hogy milyen halas leszel azoknak akik errol lebeszelnek..

en mellesleg 16 vagyok es meg igy sem erzem hogy keszen allnek..pedig sajnos ebbe a korba mar sokan veszitik el a szuzesseguket meggondolatlanul..divatbol..aztan meg kesobb megbanjak..

2011. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%
Már elmondták sokszor, de én is írom: Kérlek ne tedd! Amúgy én is 12 vagyok. Menstruálok már és megvan a nemi vágyam is, barátom is van, de eszem ágában sincs vele ennyi idősen lefeküdni. Ráérek én még majd 17 évesen. És ha nem fekszel le vele ilyen korán, akkor még próbára is teheted. Várj még vagy úgy 14 éves korodig legalább, de minnél később annál jobb. Ha igazán szeret és nem csak megfektetni akar, akkor nem zargat a témával és boldognak akar látni. De viszont ha csak a szexért kellesz neki, akkor add ki az útját. Meg hát nem fog akkor várni annyi időt, és továbblép átverni egy másik lányt. Pl. a barátommal már fél éve vagyunk együtt, imádjuk egymást, esett szó már a szexről de csak úgy h mi mikor szeretnénk elveszíteni. Teljesen megértett engem. De ha félreértelmezném akkor úgysem várna addig míg 17 leszek. Érted ugye a lényeget? Meg voltunk sokszor egyedül az Ő házukban ketten, de nem próbált meg semmi olyat csinálni, ha meg csinált volna akkor jól leteremtettem volna aztán fel is út, le is út.
2011. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Jézus.. le ne feküdj vele! Normális vagy? Menstruálsz már egyáltalán? -.-'
2011. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés, de lefeküdtél vele??
2013. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!