Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Szeretem,...

Most mit csináljak? Szeretem, de nem ismerem elég ideje ahhoz, hogy lefeküdjek vele, de mégis szörnyen kívánom.

Figyelt kérdés
Egy hete járok egy hihetetlenül kedves fiúval. Eddig 5 randink volt. Én 19 vagyok és szűz. Hihetetlen amit érzünk mind a ketten. Ilyet én még soha nem éreztem. Hittem már azt, hogy szerelmes vagyok, de az meg sem közelítette azt. Egyszerűen megőrülünk egymásért. Mintha egész életünkben egymásra vártunk volna. Szeretem, de rettenetesen. És egyszerűen nem tudunk parancsolni magunknak. Nyilvános helyen találkozunk mindig, nehogy történjen valami. Én azt mondtam neki, hogy nekem még idő kell, hogy felkészüljek. Ő azt mondta, hogy megérti, és vár, ameddig én szeretném. De amikor találkozunk, egyszerűen visz minket a vágy. Ma már a mellemet nyalogatta, és bugyin keresztül simogatta a puncimat. Nem erőszakoskodott, én vittem oda a kezét. Aztán közben leállítottam, minden gond nélkül abbahagyta, mondta, hogy mindig szóljak, ha már túl sokáig megy. De most olyan bajban vagyok, hogy szörnyen kívánom őt. Szeretnék már többet mint egy park elbújtatott padján lopott érintések, de nem szeretnék lefeküdni sem vele. Szóval talán a petting lenne a legjobb megoldás. De nem vagyok biztos benne, hogy abba belemenne, illetve, ha ott vagyunk, akkor lehet, hogy én húznám magamra, hogy történjen meg az első szeretkezés, mert imádom Őt. De még csak másfél hete ismerjük egymást, és egy hete járunk. Ez szörnyen kevés idő. És én megfogadtam, hogy nem fogom magam könnyen adni. Mit csináljak?
2009. aug. 27. 19:37
 1/4 anonim válasza:
szerintem várj még vele legalább egy honapot. csak szép lassan, petting az lehet idövel, de még ne feküdj le vele, várj pár hetet 21 f
2009. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi én két hét után feküdtem le a pasival, és szűz voltam. Ha úgy érzed készen állsz akk Hajrá!!:)

L21

2009. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
várj még egy kicsit! ez rettentő kevés idő. ha ilyen hamar lefekszetek, már nem lesz olyan izgi neki. pettingeljetek, DE mindkettőtöknek akarnia kell, hogy több ne legyen!
2009. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz a dolog. Várj még pár hetet. Ha 1 hónap után ugyanígy éreztek, akkor mehet a dolog, ne hagyd ki, hogy ezzel a sráccal essen meg. Mellesleg, masztizz szerintem sokat, hátha csak ki vagy éhezve és azért pörögtök annyira :)
2009. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!