Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy ördögi körbe kerültem....

Egy ördögi körbe kerültem. Hogy tudok kimászni belőle?

Figyelt kérdés
Hetek múlva 22 éves leszek és nem voltam még nővel. Pedig nincs semmi különösebb bajom, problémám. Ennyi idősen a srácok már javában űzik az ipart. Barátnőt kellene szereznem lassan, de kinek kell egy szűz fiú? Biztos azt gondolná mindegyik, hogy valami bajom van, ha eddig még nem jött össze. És kinek kell egy selejt férfi? Minél tovább húzom ezt, annál gázabb leszek. Nem tudom mit tegyek.
2011. máj. 15. 20:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne aggódj! Szerintem ez kívülről nem látszik senkin sem...ha valaki beléd szeret, akkor nem ezt fogja vizslatni...viselkedj úgy, mint mások. Én is azt csinálom...aztán ugye a legjobb barátaim tudják, nem pisztergálnak vele...
2011. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
haverom papiron már 5x veszitette el a szuzességét.Nem szabad titkolni h. az vagy mert akkor elvárják h. jo legyél
2011. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!