Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy ördögi körbe kerültem....

Egy ördögi körbe kerültem. Hogy tudok kimászni belőle?

Figyelt kérdés
Hetek múlva 22 éves leszek és nem voltam még nővel. Pedig nincs semmi különösebb bajom, problémám. Ennyi idősen a srácok már javában űzik az ipart. Barátnőt kellene szereznem lassan, de kinek kell egy szűz fiú? Biztos azt gondolná mindegyik, hogy valami bajom van, ha eddig még nem jött össze. És kinek kell egy selejt férfi? Minél tovább húzom ezt, annál gázabb leszek. Nem tudom mit tegyek.
2011. máj. 15. 20:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez nagyon butaság. Az hogy valaki szűz, nem azt jelenti hogy kevesebbet ér, vagy hogy selejt, ezt verd ki a fejedből! Szerintem mindenképp kezdj el jobban ismerkedni, próbálj meg nyitottabb lenni a lányok felé.
2011. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha már annyira nembirod és nem is mersz ismerkedni,kérd meg a barátaidat,hogy szerezennek neked egy nöt,aki tuti dugni akar.
2011. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerinted az a nő, aki dugni akar, majd egy szűzzel fog bajlódni?

Nehéz dolog ez...

2011. máj. 15. 20:43
 4/12 anonim válasza:
Szerintem egy not igen is vonza az, hogy Te meg szuz vagy.. felkelti a fantaziajat, hogy o lehet neked az elos. Hidd el nincs ezzel semmi baj. Jobb kesobb, megondoltan, mint koran hulyeseget csinalni. :)
2011. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Jaj, hogy lennél selejt! Bár sokszor én is ezt gondolom magamról...na mindegy, szerintem sem csökkent ez egy ember értékéből. Szerintem ha valaki beléd szeret, akkor nem az fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e. Sőt, ez lehet jó pont is. Ne keseredj el.

21/L

2011. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, én nem jönnék össze szűz fiúval. tényleg nem akarnék bajlódni, plusz nem akarok első lenni senkinél, mert akkor durván fogalmazva betöröm a lovat, aztán úgyis más üli meg. de egyik barátnőm már járt szűz fiúval, ő vette el neki, és egyáltalán nem a tapasztalatlansága miatt ment tönkre a kapcsolat, a srác ráadásul elég hamar beletanult.
2011. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam szűz fiúval, amikor még én is az voltam. Nem zavarna, ha egy egy szűz fiúval jönnék össze. Az sokkal jobban zavarna, hogy azt gondolod magadról, hogy selejt vagy... :S

23L

2011. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

De butus vagy! Miért lennél selejt?! Dehogy is! Szerintem büszke lehetsz rá hogy még szűz vagy! És ha lesz barátnőd, nehogy azt hazudd hogy már voltál csajjal, mond meg neki az igazat, teljesen máshogy fog rád nézni, és becsülni fog ez miatt! Nem sok ilyen jó pasi van már sajnos... mindegyik 11-13 évesen ott basznak a disco egyik sarkába.

És csaj olyan csajszinak add oda magad, akit tiszta szívedből SZERETSZ, és ő is szeret. Hidd le, ez nem szégyen, erre büszke lehetsz!


Én 17 éves lány vagyok, 16 évesen vesztettem el a szüzességem egy 19 éves szűz fiúval még mindig szeretjük egymást és együtt vagyunk, nem bántuk meg. Először azt mondta hogy már volt csajjal, nagyon paráztam, de mikor oda kerültünk, elmondta előtte hogy még szűz, nagy kő esett le a szívemről, megnyugodtam, és sokkal jobb volt!

Várd meg az igazit, nem vagy semmivel elkésve! Sok sikert! =) 17/L

2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam selejtnek. Hanem épphogy a lányok fognak emiatt annak gondolni. Mert, ha eddig nem kellettem senkinek, akkor miért pont neki kelljek...
2011. máj. 16. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
létrával XD
2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!