Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek veszélyes a szex...

Szerintetek veszélyes a szex ha még nem jött meg? ( bövebben lent)

Figyelt kérdés

még nem jött meg a mentstruációm,de a barátommal már le szeretnénk feküdni egymással.közel 1 éve járunk.már késznek érzem magam ahhoz,hogy megtörtényen a dolog.ő 16 éves. mentstruáció elött lehet szexelni?

13/L


2011. máj. 13. 22:03
1 2 3 4 5
 31/45 christa84 válasza:
Ha ezt ennyi idősen megteszed egy életre bánni fogod! Akkora lelki sebet fog okozni h. jó pár évre elmegy a kedved. Én attól tartok ezt a "párod" erőlteti, Te pedig a kedvében szeretnél járni nem? Én is nő vagyok, közel 30 tehát én már öreg rókának számítok ilyen téren, kérdezz bátran!!! (ha anyuddal ilyenről nem akarsz beszélni)
2011. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
az még normális hogy nem jött meg , de az már nem hgy el akarod veszíteni ! még a menszeszed se jött meg , ez is azt mutatja hgy még nem vagy kész ! lht h te úgy érzed de hidd el nincs semi értelme ! az egész élet elötted van ! s igaza te dolgod de lht h meg fogod bánni , meg gondoj bele ha majd lessz 1 gyereked e
2011. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

az még normális hogy nem jött meg , de az már nem hgy el akarod veszíteni ! még a menszeszed se jött meg , ez is azt mutatja hgy még nem vagy kész ! lht h te úgy érzed de hidd el nincs semi értelme ! az egész élet elötted van ! s igaza te dolgod de lht h meg fogod bánni , meg gondoj bele ha majd lessz 1 gyereked és majd 1x megkérdezi h hàny éves korodba veszitetted el , lht sőt bizos szegyelni fogod !

nehüjéskedj , meg gyerek vagy ! már bocsinm sértésből mondom d tenyel még gyerek vagy! de a te dolgod ugyis azt csinalsz amit akarsz

2011. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

oké,akkor várok még vele...legalább addig amíg megjön.

köszönöm szépen,így visszagondolva elég gáz lenne megtenni,még nem jött meg.

KÖSZÖNÖM!

tegnap anyummal is erről beszéltünk,hogy ő hány évesen vesztette el,meg hasonlók.és ő is mondta,hogy éretlen vagyok erre.egy nagyon jót beszélgettem anyukámmal.

2011. júl. 29. 11:53
 35/45 anonim ***** válasza:
Az jó, ha Anyuddal megbeszéltétek. Tartsd is meg vele ezt a bizalmas viszonyt még sokáig, mert hihetetlenül sokat segíthet és biztonságot adhat!
2011. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Veky válasza:
Nem akarlak megbántani, de 13 ÉVESEN LE AKARSZ VALAKIVEL FEKÜDNI RIBANC???
2011. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
14:19, akkor ne bántsd meg. A Nem akarom... de... típusú mondatok "de" után következő szakaszát általában értelmetlen meghallgatni. :)
2011. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

23:25 -os vagyok !

nincsmit , remelem segitettem !

es latod azt jol tetted h megbeszelted annyudal !

2011. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de felképelném a lányom ha 13 évesen megfordulna a fejében, hogy szexeljen. Főleg, hogy még te sem menstruálsz, ami azért tényleg azt jelenti, hogy nem vagy rá érett. Az viszont nagyon jó, hogy anyukáddal el tudsz beszélgetni, maradjon is így, mert bármi van ő tud segíteni, a barátnők nem.

Én amúgy 15 éves voltam, amikor lefeküdtem a barátommal, akkor 1 éve voltunk együtt, és nem bántam meg mert csodálatos volt. Most vagyok 17, a barátom 20, és ő soha semmit nem erőltetett, amit én nem akartam volna.

2011. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:

Attól függetlenül,mert még nem jött meg igen is fontos a védekezés,mert így is teherbe eshetsz!


De elég szomorú az,hogy ennyi idősen ilyen kérdéssel foglalkozol...13 évesen még az első csókomon se voltam túl,még se voltam lemeradva semmiről se...:S

19/L

2011. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!