Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek veszélyes a szex...

Szerintetek veszélyes a szex ha még nem jött meg? ( bövebben lent)

Figyelt kérdés

még nem jött meg a mentstruációm,de a barátommal már le szeretnénk feküdni egymással.közel 1 éve járunk.már késznek érzem magam ahhoz,hogy megtörtényen a dolog.ő 16 éves. mentstruáció elött lehet szexelni?

13/L


2011. máj. 13. 22:03
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen sürgős? Ne kíváncsiságból szexelj, még nagyon fiatal vagy! Ja, ha a fiú elmúlt 14 éves, akkor nagyon esélye van arra, hogy egy időre hűvösre kerüljön. De meg is érdemli, ha egy 13 éves kislánnyal akar lefeküdni. De benned sincs semmi tisztelni való, ha már ezen jár az eszed!
2011. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell rohannod a felnőttkorba...undorít a dolog...

Komolyan mondom,félek,hogy milyen lesz gyereket szülni erre a világra 10 év múlva...akkor már 10 évesen szexelni fognak?!

Undorító.

2011. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
94%
Öcsém még én tartottam magam undinak, hogy egy héttel a 16. szülinapom előtt feküdtem le egy sráccal. Te meg 13 évesen dugni akarsz. Most nem azért, de belegondoltál, hogy mi lesz utána? Én a helyedbe fosnék, hogy kidob.
2011. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
94%

13 évesen...vannak szüleid? v foglalkoznak veled?

mi a franc vesz rá egy 13 évest, h szexeljen?

kétlem h annyira bel lennél indulva, és még meg sem jött...

nem is vagy hozzá testileg érett

látszik h semmit sem tudsz a szexről

2011. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
86%
13 évesen???????jól vagy te?????
2011. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszélyes a szex ha még nem jött meg. A tested így jelzi neked, hogy még nem vagy érett a szexre. Csókolózzatok, simogassátok egymást élvezzétek a dolgokat, de a behatolással még várjatok.
2011. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

a menstruácó megjövetele azt jelenti,h a tested készen áll arra,h szexuális életet élj.de a lelked egyáltalán ninc smég ekkor kész.

de neked a tested sincs.

szóval maradj a csókolózásnál,és a pettinget is felejtsd el.

majd 2-3 év múlva .)

2011. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 C$aK EgY LaNy válasza:
20%

Hat mondjuk ez itt nallunk nem nagy szam ha valaki 13 evesen mar nem szuz/elakarja vesziteni

de aze szerintem kene varjal meg min. 1 evet, vagy te tudod ha epp annyira akarod akkor csinald de csakis a magadfelelosegere ..

terhes meg nem maradhatsz amugysem :))


a menstruaciod peddig hat... furcsa h meg nem jott meg s ott vagy mar 13 lassan 14 :/

kene menj nogyogyaszhoz ha nem fog megjonni a kovetkezo honapokban :/

2011. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan feküdj le vele... ne is védekezzetek! max kapsz egy kis hepatitis B-t vagy egy kis AIDS-t. Kinek fáj az?? -.-"
2011. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Elszomorít ha ez a kérdés valóban igaz. Nem vagyok vmi öreg.... sőt, 22éves vagyok, de ha belegondolok hogy mit csináltam 13 évesen.... Kézenfogva sétálgattam egy fiúval, csókolóztam. na de az is csak szájrapuszi. eszembe sem jutott több. Sem testileg sem lelkileg nem voltam kész arra, hogy szexeljek. Eszembe sem jutott. A te korodban 1-2-3 év nagyon sokat számít. 13 évesen gyerek vagy. Kislány. Viszont 16évesen már változik a helyzet kicsit. Felnőttebbnek hisznek, de igazából lelkileg még akkor is gyerek vagy. Én 20évesen feküdtem le először egy fiúval,és egyáltalán nem bánom. Nem mintha nem lett volna rá alkalmam, de nem éreztem szükségesnek. Persze 17után történtek dolgok, de szex nem.


Sajnálom, ha 13évesen a szexen jár a fejed. Ez tükrözi a mai világunkat, és bizonyos szinten a szüleidet is. Többet kéne beszélgess anyukáddal, biztos nem örülne ha tudná, hogy ilyesmin jár az eszed.

2011. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!