Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek veszélyes a szex...

Szerintetek veszélyes a szex ha még nem jött meg? ( bövebben lent)

Figyelt kérdés

még nem jött meg a mentstruációm,de a barátommal már le szeretnénk feküdni egymással.közel 1 éve járunk.már késznek érzem magam ahhoz,hogy megtörtényen a dolog.ő 16 éves. mentstruáció elött lehet szexelni?

13/L


2011. máj. 13. 22:03
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Nem... Testileg is érettnek kell hozzá lenned! A menstruáció által leszel érett testileg. Az előtt ne csináljátok...

ÉS 13 évesen fiatal vagy hozzá, a barátodat megbüntethetik.

Várj legalább 1 évet (Amíg betöltöd a 14-et) De szerintem minimum 3-at kéne... Megértem, hogy kívánod, de könyörgöm! Ne tedd! Ez kihatással lesz az egész életedre!


Ja és addig ne feküdj le senkivel, amíg nem tudsz helyesen írni! ;)

2011. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
100%
kicslány!azt kell hogy mondjam hogy teegy büdös kurv@ vagy
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
Én még várnék vele a helyedben, ha nem jött meg, szerintem pont azt jelenti, hogy testileg nem vagy érett erre, lelkileg azt állítód igen, de szerintem még várj vele. Semmivel nem maradsz le, ha később csinálod.
2011. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ép, 13 évesen, ha még meg sem jött neked, akkor nincs amit kerssen benned a f*sz. Tiszta h*lye vagy. Nőjj fel, s akkor b*szasd meg magadat, qurva!!
2011. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

A mensturáció jelzi azt hogy a tested készen áll a nemi együttlétre, de azt nem jelenti hogy testileg is.

Ha valaki egy 14 év alatti GYEREKKEL közösül arra börtönbüntetés vár, még akkor is ha beleegyezett a lány. Ha nagyon szereted a barátodat, és nem akarod hogy börtönbe kerüljön akkor könyörgöm legalább azt várd meg míg 14 leszel. De a helyedbe nem csak azt várnám meg hanem még +2-3 évet.


És amúgy mit jelent az hogy a barátodnak már megvan?! ezen sokaltam kicsit

2011. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
azt írta hogy a barátaimnak. Mondjuk én is barátomnak olvastam, aztán néztem hogy mivaan? :O :D
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Nem kéne még icipicit tanulnod a nemi érésről, biológiáról, arról, mi történik ilyenkor? Csak kérdem, mert ha ilyenek írsz le, hogy a "méh nem alkalmas a sperma befogadására", akkor még nagyon sok oldalnyi szakirodalmat felgöngyölíthetnél anélkül, hogy ismétlést találnál benne.


Bár elég kamugyanús a kérdés, azért leírom, hogy ha lefekszel vele, valszeg nem lesz túl kellemes élmény, lévén sem testi, sem lelki értelemben nem vagy érett rá. Nem mellesleg ezt pedofíliának hívják, amikor egy érett férfi (nem mintha a pasidat annak tartanám... :-/) egy nemileg éretlen kislánnyal csinálja.

2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
És egyébként a legtöbb lánynak 12 és 16 éves kora közt jön meg először, extrém (de egyébként teljesen egészséges esetben) 17-18 is elképzelhető. Bár ez elég ritka. 16 alatt szerintem senkinek nem kéne szexelni, bár őszintén: semmit nem veszít az, az aki vár vele 18-19 éves koráig.
2011. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Dottorre ***** válasza:

(OFF)

Mindenki félti ezeket a kislányokat, amiben van is valami, mert bennünk, idősebbekben ilyenkor megjelenik a hírtelen atyai-anyai ösztön. Ki szeretné, hogy a 13éves lánya nemiéletet éljen?...

A realitás viszont az, hogy fel kell készíteni a gyermekeinket és főképp magunkat is erre. Ez a világ, ez folyik mindenhonnan, a gyerekek pedig utánozzák.

(ON)

A kérdésedre válaszolva: Védekezzetek! A 14-et tényleg megvárhatnád még, ha már csak pár hónap, ezt a barátodnak is meg kell értenie. Egyébként viszont inkább veszítsd el így a szüzességed egy egyéves kapcsolatban, ahol szeretitek egymást, mint egy vadidegennel 1-2 év múlva, amikor már a középsuliban divat lesz szexelni.

A másik dolog pedig az, hogy nem kell a világnak kikáltani, hogy már nemi életet élsz (a világ itt most a környezeted, osztálytársaid akar lenni), mert vissza fog ütni a dolog. Szóval ha meg is teszitek, diszkréten tegyétek, ha nem akarod, hogy az osztálytársaid (a sok "okos" nagylány) kikezdjen miatta.

A menstruáció pedig mindenkinek máskor jön meg, ha úgy érzed, hogy már meg kellett volna jönnie, akkor menj el egy nőgyógyászhoz, de szerintem még egy picit nyugodtan várhatsz ezzel.

2011. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Dottorre, valahol igazad van, de a leányzó írásából azt látod, hogy őt felkészítették? Mert én nem.
2011. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!