Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek veszélyes a szex...

Szerintetek veszélyes a szex ha még nem jött meg? ( bövebben lent)

Figyelt kérdés

még nem jött meg a mentstruációm,de a barátommal már le szeretnénk feküdni egymással.közel 1 éve járunk.már késznek érzem magam ahhoz,hogy megtörtényen a dolog.ő 16 éves. mentstruáció elött lehet szexelni?

13/L


2011. máj. 13. 22:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
En a helyedben varnek, de ha nem vartok, hasznaljatok ovszert, hogy megelozzetek a problemakat! Hisz nem sokba kerul. En biztos, hogy nem fekudnek le vedekezes nelkul fiuval meg igy sem, hogy meg nem jott meg. Nagyon konnyen teherbe lehet esni...
2011. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen? xD eskü fejbe lövöm magam istenem hova süllyedünk :S
2011. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
90%
Szerintem el vagy késve. Ilyenkor már ki szoktak égni a lányok, és rájönnek, hogy tulajdonképpen leszbikusok.
2011. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

nemsokára 14 leszek.

de azt hallottam,hogyha nem jött még meg az azt jelenti hogy a méhem még nincs készen befgadni a spermát,és esélytelen a megtermékenyítés.

de a biztonság esetére használunk majd.

és az baj ha még nem jött meg,mert a barátaimnak már megvan. mikortol nem normális ha nem jött még meg?

2011. máj. 13. 22:08
 5/45 anonim válasza:
90%
Szerintem ezzel a dologgal még várni kéne, legalább 1-2 évet, még nagyon fiatal vagy... persze, ha annyira akarod, akkor megteheted, de garantálom, hogy a barátod nagy valószínűséggel le fog lépni, miután megtörtént a dolog.
2011. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
97%
Ha még nem jött meg, akkor úgy gondolom, hogy a tested nem áll készen arra, hogy bárkivel is lefeküdj. Lehet, hogy azt gondolod, mert ma már mindenhonnan az folyik, hogy ki mikor hány évesen... de nem vagy még elég érett.
2011. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
Még meg se jött de már szexelnél? Még sem testileg nem vagy kész a szexualitásra, és lelkileg sem. Anyukád mit szól? Beszéld már meg vele. Ja és a barátod bűncselekményt követ el, ha lefekszik veled. Grat! Bezzeg a helyesírás neked se megy, inkább szex helyett azt gyakoroljátok!
2011. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Anyám!! Ez most vicc? Amíg meg sem jön, még csak fel sem kéne h merüljön ilyesmi...13 évesen szex? Még kislány vagy! És nem csak a korod miatt de még nem is vagy NEMILEG érett, meg mondjuk kb sehogy. A barátod is miért nem a saját korosztályával kezd. Ne haragudj, de hova sietsz? Egyáltalán nem normális h ez egyáltalán eszedbe jutott. Sztem amúgy a 15 éves kor a legkorábbi, amikor már készen lehetnek a lányok ilyesmire, és akkor se mind...
2011. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
úr isten ez beteg... :/
2011. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Elso vagyok: es mi van, ha pont abban a honapban jonne meg, mikor szexeltek? Mert szerintem nehany honapon belul tul leszel az elso menstruacion. Most igy visszaemlekszem, hogy mennyire kislany voltam akkor meg, neked meg sem jott meg, de mar ilyet tervezel...de mindenkepp vedekezzetek, ha megtortenik a dolog. Nem erdemes kockaztatni. Egyebkent a szexnek vannak tipusai, amikkel nem lehet teherbe esni, nem feltetlenul kell ahhoz a behatolas, hogy jo legyen.
2011. máj. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!