Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy nekem ő az első?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nálam idősebb pasival. Régebbbóta ismerjük egymást, de még csak párszor randiztunk, de a múltkor már eljutottunk odáig, hogy majdnem továbbléptünk egy szinttel. Nekem még nem volt senkim, szűz vagyok. Talán kicsit gyors a tempó, de nem bánom, bízom benne, és biztonságban érzem magam vele, tudom nem fogom megbánni ha ő lesz nekem az első. Viszont ő nem tudja, hogy én még szűz vagyok, szeretném neki elmondani, de nem tudom hogyan. Félek, ha megmondom, akkor majd visszavesz a tempóból vagy elmegy a kedve vagy nem is tudom. Szóval fontos nekem és nem szeretném elriasztani ezzel. De mindenképpen szeretném ha tudna róla és nem közben jönne rá.

19/L


2011. máj. 11. 20:53
 1/8 Neji ***** válasza:
Ha szeret nem zavarja,ha ezért hagy ott akkor nem szeretett
2011. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam anno. A fiú 8 évvel idősebb volt nálam. Egyetemista voltam, elsős.... ritka az elsős szűz egyetemista:) így hát még az elején gyorsan tisztáztam a dolgot. Ha ezért lép le gondoltam akkor annyit is ér az egész. Igazából örült neki. A pasik szeretik elvenni a lányok szüzességét. Felderítetlen terep stb. Szóval csak mondd meg neki. egyenesen, őszintén. nincs mit szégyellni ezen:)
2011. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen. Én is 19 évesen vesztettem el, és előtte 1-2 héttel mondtam a srácnak. Valami beszólására válaszoltam, mosolyogva persze, hogy "de ilyet mondani egy szűzlánynak"... Aztán mikor furán nézett, mondtam, hogy nem vicc. Semmi kínos nem volt a dologban, a kedve sem ment el :-D
2011. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem mered elmondani neki, akkor mégsem bízol benne annyira. De kérlek ne légy már ennyire naív, hogy pár randi után azt hiszed, hogy szerelmesek vagyunk, és minden jó lesz stb. Legalább ismerd meg normálisan.
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyos. Nyugodtan mond meg neki.Apám,milyen ritka ma már a 19 éves szűz lány. :)
2011. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
így: figyelj nekem te vagy az első...
2011. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem attól félek, hogy lelép, mert bevallom, hogy szűz vagyok. Azért na az gáz lenne, akkor nagyon félreismertem volna. Csak nem szeretném ha ráparázna, hogy én szűz vagyok és akkor neki ez mekkora dolog hogy én pont vele akarom elveszíteni meg minden. És hogy esetleg emiatt lelassítana. Meg na hát igen 19 éves szűz lány elég ritka, szal nem tudom mit szól majd hozzá. Főleg, hogy szerintem nem is merült fel benne, hogy én még ennyire kezdő vagyok ilyen téren. Általában jól kijövök a pasikkal, sokan vannak körülöttem, néha flörtölgetek velük, elpoénkodunk, de komolyan egyikkel se jutok semmire. Persze ebből a külvilág annyit lát, hogy van egy csinos, fiatal lány, akit sok pasi vesz körül. De eddig valahogy egyikben sem láttam azt amit benne, nem tudom megmondani mit is pontosan, de valamit amitől komolyan tudom venni, mint férfit. Lényeg hogy fontos nekem és nem szeretném elijeszteni.

2011. máj. 12. 00:14
 8/8 anonim ***** válasza:
am majd írd meg mi lett :) Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy direkten utaltam rá,h az vagyok. " még jó ,hogy ilyen meleg van, mert legalább így nem fagy meg a szűzhártyám " :D L/17
2011. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!