Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Most fogok fefeküdni...

Lányok! Most fogok fefeküdni a barátommal először, ioyenkor mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
szűz vagyok,ő tapasztalt idősebb férfi,és ha szex után megkérdezi,hogy volt e orgazmusom,akkor mit mondjak neki?Ha pl nem volt mondjam nem volt,vagy hogy volt?
2011. máj. 4. 09:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
taníts mester!!! ezt mond neki...
2011. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Maxima válasza:
100%
Egy 39 eves ferfi, ha nem csak a sajat oromere hajt/hajtott ugyis rajon hogy neked volt e orgazmusod. Ennyi tapasztalat mar szorulhatott bele. Hazudni semmikepp nem szabad mert ha te azt mondod hogy huuu de jo volt, es kozben belsoleg a halalba kivantad kozben mert olyan rossz volt, utana ugy lesz vele hogy neked ennyi megfelel es a budos eletben nem fog odafigyelni rad aktus kozben.
2011. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar húzni, azt otthagy a pics*ba! Ne higyj az ilyeneknek! Komplexusod van vagy mi a f...?!
2011. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
ne mondj semmit. a szadat sokkal hasznosabb dolgokra is hasznalhatod.
2011. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az igazat! És első alkalommal, ne is legyen ilyen görcs benned! Örülj, hogy Vele vagy. De, ha nem kérdezi, ne mond, hogy nem volt!

Előtte beszélgessetek, mesélj el mindent a várakozásaidról, dilemmádról, akár ezt is elmondhatod előre, legyél őszinte hozzá, csak ne minősítsd negatívan, mert az elveheti a kedvét.

2011. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Javaslom légy őszinte! Szerintem egy hónap kevés, de a te dolgod...
2011. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

Szokásos: a legtöbb kiscsaj ezzel vág fel. Ilyenek az ismerőseid TESTVÉREI, LÁNYAI. De MINT MINDIG, pont nem a TE ismerősöd, csak az ismerősös ismerőse. Soha senki nem ismer konkrétan egy ilyet sem, csak ilyen ismerősét. Teljesen tipikus.


Ez válasz volt erre:


"09:58-esnek!

Te hol élsz?A legtöbb kis csaj ma azzal vág fel h 13-14 évesen a hú de menő autó-tuningos pasikkal lefekszik h minél menőbb legyen!Érdekes h te erről még nem hallottál,nekem spec számtalan ismerősömnek a tesója vagy lánya csinálja ezt!De biztos én mozgok rossz körökbe!:) "

2011. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki az igazat, ha nem mennél el biztos nem sértődik meg, megértené.. hiszen neked még is csak most lesz az első..
2011. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
36%
ennyi erővel szexelhetnél apáddal is, szerintem mindegy, hogy mennyire figyel oda rád, ha meglátod majd az őszülő fanszörzetét, meg a lógós tökeit, elmegy egy életre a kedved a szextől, sztem hülye vagy, és undorító, vagy fizet a szüzességedért? Vén kéjenc üzletember? Tuti nem szeret, csak 39 évesen menő meghúzni egy szűz tinilányt.
2011. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!