Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Most fogok fefeküdni...

Lányok! Most fogok fefeküdni a barátommal először, ioyenkor mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
szűz vagyok,ő tapasztalt idősebb férfi,és ha szex után megkérdezi,hogy volt e orgazmusom,akkor mit mondjak neki?Ha pl nem volt mondjam nem volt,vagy hogy volt?
2011. máj. 4. 09:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Csak az igazat, a színtiszta igazat!
2011. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak az igazat. Ha nem volt jó, akkor miért hazudnál, hogy jó volt? Ezt nem is értem. Tudtommal nem a szexrabszolgája vagy, és a szex lényege, hogy mindkét félnek jó legyen.

Egyébként hány évesek vagytok?

2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
89%

:O Egy igazi férfi,tudja h volt e orgazmusod bejelentés nélkül is!:)

Amúgy meg remélem közölted vele h szűz vagy,ne h úgy megdöngessen h rossz élményeid legyenek!Hidd el nagyon számít kivel és hol veszíted el a szüzességed!Akkor tedd csak meg ha tényleg úgy érzed ő megérdemli!Igaz ma már a divat a : "mindegy kivel és hol csak legyünk túl rajta"!De hidd el később az összes ilyen meg fogja bánni h nem csinálta másképp!

Hány éves vagy egyébként?

2011. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Semmiképp se játszd meg magad. Mondd, hogy jó volt, de nem volt orgazmusod.
2011. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem még sosem kérdezték meg volt e orgazmusom, ez olyan lehangoló, ilyet sztem nem illik kérdezni, vagy hogy fogalmazzam, fura kérdés. Úgyis látja majd hogy jó volt e neked, konkrétan rákérdezni hááát..
2011. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
én 19 ő 39
2011. máj. 4. 09:56
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi?? Atyaég.
2011. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

érdekes ez a sok válasz, amiből az sül ki, hogy ma már mindegy kivel, csak legyünk től rajta, valamiért én mégsem találkoztam EGYETLEN olyan csajjal SEM, aki csak azért akarta volna, hogy legyen, túl rajta, sőt nekem eddig MINDIG MINDEN CSAJ (KIVÉTEL NÉLKÜL!!!!) állította, hogy ő csakis szerelemből.


Egy olyan csajt nem ismerek, nem chateltem olyannal, s nem mesélt senkiről közös ismerőse olyat, hogy az a csaj akárkivel csinálná. SOHA EGY ILYENNEL NEM TALÁLKOZTAM. SOHA!

2011. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak őszintén. Az a legcélravezetőbb. Akkor tudtok változtatni, ha kell.
2011. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%
Húha, 19 évesen még itt tartasz? Csak azért kérdem, mert én 20 vagyok, és 3 éve komoly kapcsolatom van... Azt hittem, hogy írsz kornak majd kb. 15-16-ot.
2011. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!