Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért "bántanak" csomoan...

Miért "bántanak" csomoan azzal hogy még szüz vagyok 15 lassan 16 évesen? :O

Figyelt kérdés
szerintem tiszta normális.. és pár kapcsolatom ment is emiatt tönkre. mert attol féltek hogy utánna rájuk tapadok.. tudom hogy aki ezt gondolja az nem is szeret igazán.. de akkor is olyan rosszul esik..:S
2011. máj. 2. 00:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
hozzáteszem. én szerettem volna a barátommal.. de ő emiatt nem akarta.. mert ha lefeküdtünk volna és utánna valamikor szakítottunk volna.. akkor nem akart volna megbántani.. bocsi este van már nem birom máshogy leirni..:)
2011. máj. 2. 00:25
 2/23 napietus ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük, Te gondolkodsz normálisan.
2011. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

pontosan! te gondolkodsz normálisan! ne foglalkozz az ellened szólókkal. és amit mondtak neked h nem akartak utána megbántani az csak blabla..

21/L

(amúgy én már közelebb voltam a 19hez mint a 18hoz amikor elvesztettem.. és? ettől talán gáz vagyok?)

2011. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de ha ez csak bla bla .. akkor mi az igazság?:S
2011. máj. 2. 00:34
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz velük

lehet hogy most rosszul érzed magad, de így sokkal jobb

2011. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Én értelek, és megértelek.

Engem is piszkálgattak 16 évesen, most 21 vagyok. Nem tudom az iskolában most hogy megy az ilyesmi, de ha csak a gyakori kérdéseket nézem, elég ramaty a helyzet. Egy felmérés eredményét olvastam épp tegnap, ahol arról tájékoztatták az olvasókat, hogy a megkérdezett 13 évesek fele már nem szűz. Spontán dolognak tartják, egy küldetésnek a szüzességelvesztést, már a szerelem sem annyira sem fontos. Csak a szex. És mit lát az ember? A felnőtt emberek is össze-vissza mindenkivel diszkóban, diszkó előtt, után, házibulikban, és mindenféle kreatív helyen. Én nem ismerek ilyen embereket persze, de az ismerőseim elmesélik, hogy a barátaik, haverjaik milyenek, és nem csodálkozom semmin.

Itt a gyakorikérdéseken sokan írnak azzal, hogy még szüzek, és ez gáz-e. Szerintem azért kérdezik meg, mert megerősítést várnak, holott maguk mégis cikinek érzik. De ezt súlykolja a média, és így a fiatalok is egymásnak. Azonban az lenne a normális, ha már testileg-lelkileg felkészült fiatalok vágnának bele ebbe. Nem 13-14 évesek, akik azt hiszeik, a megszakításos védekezés az védekezés, vagy ha menstruáció után 1 nappal óvszer nélkül szexelnek, nem esnek teherbe. Illetve nem tudom hogy mennyire olvasod a rovatokat, de egy átmulatott éjszaka után, 3 ismeretlennel való hancúr után is azt kérdezik lehetnek-e terhesek, a nemi betegségekbe bele sem gondolnak.


Nem azt mondom, hogy házasodjanak meg, és úgy feküdjenek le akárkivel, de a normális szerintem az lenne, ha találnának egy pár maguknak, aki hosszútávú kapcsolat, nem csak alkalmi partner, és vele lennének együtt, vele veszítenék el a szüzességüket. Attól függetlenül nem erről hallani, nem ezt látni. Én persze csak hallomásból tudom, de az általános iskolai osztálytársaim közül néhányan olyan durván vesztették el, hogy égnek áll a hajam.


Szóval te normális vagy, és ha cikiznek is, ne szomorkodj. Te csinálod jól.

2011. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 napietus ***** válasza:
100%

az igazság az, hogy mindenkinek máskor érkezik el az idő az első alkalomra. és ez semmi összefüggésben nincs a későbbi szexuális életének minőségével! hacsak nem annyiban, hogy akik túl korán kezdik, azoknak nagyobb eséllyel rossz emlék az első alkalom, meg hamarabb "kiégnek", és ez befolyásolhatja a későbbi szexuális életüket.


egyébként én is 18 voltam. nem bántam meg, szerintem az ember jobban is élvezi, ha már testileg-lelkileg is érett rá.

2011. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a választ:) tudom vagyis gondolom hogy nem gondolkodom hülyén.. meg anyuval is sokat beszélünk erről.. nem is akarok apáca maradni:D csak most már én is vágyom dolgokra..meg azt a valakit nagyon szeretem és vele akartam..:( és nagyon rossz hogy mindenkitől ezeket a dolgokat hallom..és nekem ez nagyon bántó.. ma ki is sirtam magam..:(
2011. máj. 2. 00:40
 9/23 A kérdező kommentje:
az előbbi választ az utolso előttinek irtam bocsi csak nem láttam hogy irt mgé más:)
2011. máj. 2. 00:40
 10/23 A kérdező kommentje:
ja és sokan mondják hogy látszik rajtam hogy szüz vagyok?:S miért ?:S mert nem vagyok olyan nagyon kkomoly vagy mi? és mér baj ez?:S
2011. máj. 2. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!