Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy írnád le, mit éreztél az...

Hogy írnád le, mit éreztél az első csóknál?

Figyelt kérdés
Írd körül, vagy ahogy gondolod:)
2011. ápr. 22. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt éreztem, hogy ez fura, és azt gondoltam, hogy mit szeretnek ezen az emberek???

=)

2011. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Fúúú nálam az első csók hatalmas nagy mérföldkő volt. Ez az egész ahogy megtörtént, nekem nagyon tetszett. Sokkal jobb volt mint az első sex.

Hát h a kérdésre válaszoljak én csók közben úgymond nem nagyon éreztem semmit, inkább utána, mikor már egyedül vagy és csak ezen jár az agyad h milyen jóvolt meg ilyenek. Nagyon boldog voltam, szerintem még alvás közben is vigyorogtam :) 20f (5 éve történt)

2011. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát. égett a fejem, röhögtem magamon meg megszólalni se bírtam utána, olyan szinten béna volt az egész. szegény fiú próbálkozott teljes erőbedobással, én meg csak nyitott szájjal bambultam :DDD a második, ami úgy hát normálisabbra sikeredett, az is furcsa volt, de ott már jól éreztem magam.
2011. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerelmet :) aztán kezdett elhalványulni :D
2011. ápr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Hmm...Hát láttam,hogy közeledik felém,és én is akartam :))

És eszméletlen jó volt! :D Én nagyon élveztem,nem tartott sokáig.Az volt benne jó,hogy spontán jött,hirtelen,és mikor megcsókolt,rám nézett,rámosolyogtam,de már vége is lett,mert odajött valaki...egy rendezvényen voltunk. Hát mindenesetre gyönyörű emlék :D

2011. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én rákészültem milyen jó lesz... De semmi... talán mert semmit se éreztem a fiú iránt. Az összes többi jó volt:) Én csak akkor élvezem ha szeretem a srácot.
2011. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát,kicsit be voltam csiccsentve..:D egy buliban történt...végülis nemvolt rossz,de nem tudtam elképzelni mi benne annyira nagy szám...de azzal a sráccal csókolózni akit szeretsz,az valami csodás :)))
2011. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fuu.. nagyon féltem tőle aznap amikor tuttam hogy lefog smárni a barátom, mert előzőnap megbeszéltük hogy lépni fogunk.De attól függetlenül hogy féltem annyira vártam. Leírhatatlanul jó érzés volt. Olyankor csak te meg ő vagytok és nemérdekel mi történik a környezetetekben. Engem szépen vezetett és ahh. leírhatatlan érzés. :D
2011. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Hát nekem nem volt jó élmény, az biztos :) Egy fiú sokáig mondogatta, hogy menjünk el randizni, nekem sem volt annyira közömbös, ezért egy idő után beleegyeztem, ahogy odaértem és meglátott, mindjárt lekapott, én meg csak arra tudtam gondolni, hogy milyen száraz a szája és hogy miért nem köpte ki a rágóját, az embereknek ez hogy tetszhet? Mára már azért megváltozott a véleményem ;) :)

17/L

2011. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eléggé megoszlanak a tapasztalatok :) Szerintetek mitöl függ?
2011. ápr. 22. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!