Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztél ilyet te is a terhessé...

Éreztél ilyet te is a terhesség végén? (első baba)

Figyelt kérdés
Tegnap be kellett mennem este a kórházba mert azt hittem itt az idő!Terhesség elejétől azt hittem hogy mikor odajutok hogy szülök elkap a félelem meg a hasonló érzések!De tegnap mikor azt hittem hogy jön a baba tényleg olyan hihetetlen boldogság fogott el mérték a fájásokat és közben csak ott röhögtettem a párom(aki kicsit izgult)!Hihetetlen egy felemelő érzés volt és kicsit csalódott voltam mikor mondták hogy még nem jön a baba!
2011. márc. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elfolyt a magzatvíz engem olyan nyugalom öntött el,mint még soha.Pedig nagyon izgultam-mi lesz,hogy lesz.De akkor minden elszállt!A párom be volt zsongva,fél perc alatt felöltözött és közben siettetett,h induljunk már.Én még bepakoltam pár cuccot,tusoltam stb.Boldog voltam,mert tudtam h végre láthatom!Mindenkinek-hajnalban-küldtem üzit h elindultunk :)..és csak 13 óra múlva született meg a kisfiam!
2011. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem mindenki riogatott az egész terhesség alatt!De furcsa mert ettől még jobban vártam és már most is nagyon várom lehet hogy mostmár azért is mert nehéz igy a végén meg főleg azért mert már úgy szeretném megölelni megpuszilni
2011. márc. 22. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértelek nagyon! Én is úgy izgultam, és boldog voltam amikor végre elkezdték a burokrepesztést, aztán ott ültünk a férjemmel az ágyon és kértem, hogy meséljen vicceket:-)
2011. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kiírt időpont előtt 1 hónappal, mikor a dokihoz mentem, azt mondta, hogy csak kb. 2 hetem van hátra. Egész este sírtam, akkor jöttem rá, hogy félek, pedig annak a babának ki kell jönnie valahogy. Aztán másnap már egészen másképp láttam mindent. Elkezdtem nagyon várni. A sors iróniája, hogy végül 4 nappal túl is hordtam a kislányom (így nagyon nehéz volt kivárni az időt), de mikor burkot repesztettek teljesen megnyugodtam! Már nem volt félelem, izgalom, türelmetlenség... Miket tudnak művelni ezek a hormonok :)
2011. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát már én is nagyon várom hogy odakerüljek!És ha már belegondolok hogy milyen jó érzés lesz majd magamhoz ölelni meg puszilgatni hát... :)
2011. márc. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!