Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanád velem az élményeid...

Megosztanád velem az élményeidet? Milyen volt az első terhességi vizsgálatod? Mit éreztél mikor megpillantottad a babád? Hány hetes voltál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem láttam semmit, mert nem élt, mire láthattam volna valamit ,így nagy sokk volt. :( A második (élő babám) látványa szorongással töltött el, hogy mi lesz, ha megint úgy járok, mint az elsővel. De hálistennek nem így lett.
2010. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

10hetes terhes voltam.Munkahelyváltás után (-40.000 fizetés) párom egyáltalán nem akart még gyereket(így szakítani akart inkább), rám maradt volna a lakáshitel, meg minden..no, mentem szépen hogy még nem tudtam eldönteni mi legyen(megtartom vagy elvetetem), de a sima vizsgálóba mentem, ahonnan az asszisztens átküldött az UH-ra.És megmutatták.Alig láttam mit is kellene látnom, de GYÖNYÖRŰ!!!!! volt az a kis foltocska.Néhány hónap és 1 éves nagy fiú.

A párom dönthetett vagy kellünk mind2-n vagy egyikünk sem.Maradt!Imádjuk a gyermekünket,napról-napra többet tud és egyre okosabb!De erre majd úgyis rájössz ha megszületik a kis babád.

Nem mondom hogy az UH nélkül nem tartottam volna meg, de óriási erőt adott és olyan nagyon boldog voltam hogy átküldött a hölgy.

Ez az én tapasztalatom, másnak lesz biztosan szebb és jobb is.

2010. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem terveztük a babát, pedig màr 3 éve akkor házasok voltunk, fogamzásgátlót nem szedtem, sexeltünk, de nem jött a baba, igaz nem is gyúrtunk rá:)

mindig mikor késett avmensesrm mondtam a páromnak terhes vagyok, erre ő, ugyan dehogy! Nem is voltam az!

Na megint késett, egy hét után vettem tesztet, pozitív lett! Nagyon meglepődtem ledöbbentem! Attól a perctől kezdve rá sem gyujtottam! Este megjött a párom , mondom neki terhes vagyok, egyből elhitte! Megmutatták neki a tesztet, és onnéttól kezdve nagyon izgatottak voltunk! Leteszem egy dokit neten, kép alapján választottam aki szipmi volt! Bejelentkeztem, csinált ultrahangot, kaptam képet! Nagyon bokdog voltam, számomra akkor lett kézzel fogva, hihető hogy terhes vagyok, mert volt egy kèpem a babámról, amit kitettem a hűtőre:)

Azóta már 2 éves, és most is mikor késik mindig azt hiszem terhes vagyok, férjem mondja nem nem , és mindig megjön:( lassan már jöhetne a tesó!

2010. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az első terhességemnél csak petezsák látszott először, másfél héttel kisebbnek tűnt a koránál, és akárhogy is számoltam, nem jött ki (együttléttől). Elkezdett verni ugyan a kicsi szíve, de a 10. héten sajnos megállt, missed ab lett. Hát, azt kívánom, hogy amit akkor éreztem, mikor az uh-on megmondták, hogy elhalt, senkinek sem kívánom. Ahogy letelt a 3 hónap, elkezdtünk próbálkozni újból, a harmadik "próbálkozós" hónapban meg is fogant a picur. Szándékosan nem rohantam az orvoshoz, nem akartam megint csalódni. Vártam inkább két hetet. Mikor végül mégis rávettem magam, hogy elmenjek, már pulzált a szíve, az leírhatatlan érzés volt! Az első válaszolóval ellentétben, akkor azonnal éreztem, hogy itt most nem lesz gond, nem is lett, eddig minden a legnagyobb rendben. Tegnap töltöttem be a 24. hetet.
2010. okt. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint azt kívánom, hogy senki se élje át... Már megint jól fogalmazni magyar nyelv...
2010. okt. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hetesen voltam először vizsgálaton, a doki csinált rákszűrést, és hüvelyi uh volt. Mivel tüneteim még nem is igazán voltak, csak az elmaradt menzesz és egy pozitív teszt :-), meg pesze első terhességem is volt, nem nagyon tudtam, mire számítsak... Épp elhelyezkedtem az ágyon az uh-hoz, a doki már fordította is felém a monitort, hogy nézzem csak, ez a fehér folt ott a szíve, és kihangosította, hogy hallhassam a szívverést is :-))) Na, onnantól kezdve tiszta eufória volt... Otthagytam a TB kártyámat és a papírjaimat, úgy igyekeztem kifelé, hogy elújságolahassam a páromnak is. Az asszisztensnő hozta utánam a dolgaimat. Tök ciki volt... Szóval az élmény hihetetlen és felejthetetlen volt :-))) Minden jót Neked és nagyon boldog babavárást! Üdv, 10 hónapos kisfiú anyukája
2010. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én már nagyon korán, kerek 4 hetesen voltam először dokinál. Annyira sokkolt hogy terhes lettem (pozitívan!), hogy azonnal rohantam ultrahangra, ráadásul féltem, nehogy méhen kívüli legyen.

Alig találtuk meg az én 2mm-es pöttyömet, de ott volt! Nagyon boldog voltam! Két hét múlva már láttuk a szívverését, nagyon jó érzés volt. Most már 38 hetes vagyok.

2010. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az első vizsgálaton a gép minősége miatt nem látták , hogy verne a pisi szíve, és missed ab.-ra küldtek, de előtte csináltak még egy ultrahangot, és azóta 16 hetesek vagyunk:) Ennyit a megbízható gépkről!

De úgy örültem, majd az orvos nyakába ugrottam:D Férjemmel együtt pityeregtünk.

2010. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Jöhetnek még,de csak pozitív kimenetelű történetek :)
2010. okt. 5. 09:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Elso terhessegem sajnos elhalt a 9-ik hetbe. Ezert a masodikat vegig rettegtem.De minden egyes ultrahang egy elmeny volt. Az elso 6 hetesen csak egy kis potty volt, a masodik 8 hetesen valamivel nagyobb potty.A harmadikon valamikor a 10-11het kornyeken mar integetett a kis "kezevel". Minden ultrahang utan bogtem oromombe. Valamikor a 17/ik het kornyeken mozdult meg eloszor. Leirhatatlan erzes. Szep terhesseget kivanok.
2010. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!