Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanád velem az élményeid...

Megosztanád velem az élményeidet? Milyen volt az első terhességi vizsgálatod? Mit éreztél mikor megpillantottad a babád? Hány hetes voltál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok és 6 évet vártunk a babára.Inszemre kellett volna mennem pár hét múlva,már az összes vizsgálatunk megvolt.Késett 4 napot és teszteltem pozitívat.Hihetetlen volt....Azonnal hívtam a professzort aki azt mondta csak 6 hetesen menjek,mert addig nem lát semmit.Pont a 6. héten mentünk,megvizsgált a prof és azt mondta,igen itt valószínű baba van és elküldött uh-ra.

Az ultrahangon egy hatalmas képernyőn láttam az én kincsemet.Annyira boldog voltam,alig bírtam visszatartani a könnyeimet. :)Amikor kimentem csak annyit tudtam mondani az aggódó páromnak,hogy igen babás vagyok és összeborultunk.Mondtam neki,hogy igazából olyan mint egy babszem,de a leggyönyörűbb a világon. :)

2010. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2008-ban fogant meg a kislányunk. Mivel lassan év vége volt, már nem volt időpontom a nőgyógyászhoz, így januárig kellett várnom. Decemberben azonban volt egy kis vérzésem....egy világ dőlt össze bennem, abszolút biztos voltam benne, hogy elment a baba. Nos, ilyen hangulatban mentem el januárban a dokihoz, és mondom lebiggyesztett szájjal, hogy mi volt. "Feküdjön le, megnézzük". Csinálja az UH-t, azt mondja" "Psszt...hallgassa csak!!".... és hallottam azt az icipici szívecskét dobogni!! Még most is könnybe lábad a szemem!! Látni és hallani abban a pár cm-es lényben azt a csöpp kis szívecskét dobogni!!!
2010. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!