Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítsem a szüzességem egy...

Elveszítsem a szüzességem egy ismeretlennel?

Figyelt kérdés
17/L
2011. ápr. 16. 18:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Na mind1, ezt neked kell eldöntened, valakinek ze nagy dolog és nem szeretné csak az "igazi"-val, akiről később persze kiderül hogy nem is az, de valaki nem csinál ebből nagy ügyet, te tudod melyik táborba tartozol.
2011. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ez az, ha összejövök egy pasival, akiről azt hiszem az igazi, lefekszünk, elhagy, na az mitől jobb?
2011. ápr. 16. 20:28
 23/36 anonim ***** válasza:
Na igen, hát annyi a különbség hogy ők azért érzik "igazi"-nak mert szerelmesek belé, de mint tudjuk az mulandó. Szóval úgy is fogalmazhatnánk hogy neked fontos-e hogy szerelmes legyél az illetőbe, ha nem akkor hajrá!
2011. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még szerelmes :( És úgy érzem nem is leszek, de nem szeretnék örökre szűz maradni
2011. ápr. 16. 20:55
 25/36 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki nem szerelmes, az nem tudja, milyen szeretkezni. Én inkább várnék még éveket, hogy csodás élmény legyen az 1. alkalom, igazi szeretkezés, nem pedig egy "sima szex". Mert lehet, hogy aztán megtalál a szerelem, és akkor jobban fogod bánni, hogy nem egy csodás szeretkezés volt az 1. alkalom.
2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül... én meg már kezdek becsavarodni a csajhiánytól:S


sz*pás az élet, ha nem megfelelő tulajdonságú embernek születsz


F17

2011. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

22:24

Ez komám így van. Life sucks.

2011. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Mint már másnak is javasoltam, mondtam, én ezt nem tartom jó ötletnek mert szerintem te sem vagy benne biztos, hogy milyen lesz a reakciód az első után. Több lehetőség is van: vagy összejöttök azzal akivel megtörtént - vagy belesretsz, de őt ez nem fogja érdekelni hisz nem ismeritek egymást - vagy jó élmény lesz mert nem vagy érzelmes tipus és túl vagy rajta stb. Szerintem próbálkozz csak pettinggel abból elég sok minden kiderül a fentebb írt bizonytalanságokkal kapcspéatban. Tapasztalat. :) 22l
2011. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veszteni valód. Ahogy írtad, ha olyannal veszíted el, akit szeretsz, utána meg dob, mert csak arra kellettél neki, az sokkal rosszabb. :S

Egyébként szívesen megismernélek :$

2011. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:24

szívesen megismernélek ;)

2011. ápr. 17. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!