Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » átlagosan a fiúk mikor vesztik...

átlagosan a fiúk mikor vesztik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
13/F én úgy érzem hogy lassan el fogom veszíteni a szüzességem de nem biztos talán 14-15 évesen korai?
2011. ápr. 11. 01:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor eljön az ideje . Am meg amikor ő is és a lány és ugy érzni ,hogy nagyon szeretik egymást .
2011. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ennyit azért én is tudok :D

de azért kössz

2011. ápr. 11. 01:27
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
nm XDam kérdésedre : Szerintem nem korai :) (persze haa a lány is akarja)
2011. ápr. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mivel 13 vagyok ezért még nem tudom hogy majd akarni fogja-e csak érzem hogy akkor fog eljönni az idő amikor egy jót dugok azt ennyi, de részben csak hülyeségből írtam ide ezt mert unatkozok és kicsit érdekelt is meg az a lényeg hogy csak írjanak. :)
2011. ápr. 11. 01:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kor függő.Bár a fiúk többsége az elsőt nem olyannal veszítik el akibe szerelmesek hanem csak úgy.A páromat sok lány környékezte meg,volt is akibe szerelmes is volt,mégis csak 18 évesen egy buli után vesztette el(ha jól emlékszem),pedig jól néz ki, jó teste van stb.
2011. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Fúúhhh tudod én is 13 évesen kaptam el ezt a betegséget... Gondolom ez olyan mint a bárányhimlő, hogy egyszer csak elveszted...

Mellesleg NEM MIND1? Huzogasd aztán kitart addig amíg felérsz egy szintre és nem fogsz ilyen f***ságokat kérdezni. Na és majd akkor veszted el.

2011. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

lassan el fogod veszíteni...háháhá

ha rajtam múlik szúz maradsz 30 éves korodog.XD

kis gyökér, tudatában sem vagy annak mit beszélsz, és mire készülsz.

én 18 évesen vesztettem el, de legalább nem fogadásből, nem részegen, és nem k*rvával, hanem az akkori szerelmemmel.

Erről ennyit.

Most elveszted divatből, ugyanoylan majom leszel mint a többiek.

Ne áltasd magad se azzal hogy 15 évesen már majd halálosan szerelmes leszel, mert olyan nincs :D

2011. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

13 évesen még menj játszani!

Hány éves a lány? 8?

2011. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 petya14 válasza:
no para én is 14 vok de meg volt annyira mind1 h mennyi idős vagy csak áljon fel azt késsz :D ;D
2011. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az én faszom már születésem előtt is egy csajba volt!
2011. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!