Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves lányok, van aki nem...

14 éves lányok, van aki nem szűz? (nem mert bármit is akarok, hanem mert kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés

Aki nem az az dobjon egy :14L ,Nem .Aki az az dobjon egy : 14L ,Igen-t.Előre is köszönöm (és tényleg csak puszta kíváncsiság)

14F


2011. márc. 12. 03:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én nem tervezem hogy csinálom,csak kérdeztem hogy miért ....(de most már értem )
2011. márc. 12. 17:47
 12/17 anonim ***** válasza:

11:04 vagyok


"14 F vagyok ,akkor hogy ? ("fogamzás gátlót......" kérdésre) és mondtam ,hogy csak "felmérés" ként kérdezem !. "


Látom olvasni se tudsz! FogaLMAZÁS gátlót írtam, és nem fogamzás gátló...

2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
csak kijavítottalak
2011. márc. 12. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:

14 évesen még én is az voltem, de nem is nagyon érdekelt a téma, hogy őszinte legyek, de a mai világ más. (ok, én sem vagyok öreg, de 14 sem most voltam). A mai fiatalok hamarabb érnek, mint régebben, akár az én korosztályom. Emlékszem, hogy nálunk ez az egész úgy középsuli 2-3. osztályában került felszínre, h ki igen és ki nem és akkor a többség, legalább 60-70 %-ka a lányoknak szűz volt, de ez az arány mára igen-igen 10 % vagy az alá csökkent. Szomorú, de ez van. El kell fogadni ezt a tényt, mert visszafordíthatatlan, de erről, mi felnőtt korosztály is tehetünk. A mi feladatunk lenne megvédeni gyerekeinket, elmondani, felvilágosítani őket, mielőtt nagy baj történne, de erre mi sem vagyunk felkészülve. Mindig azt mondjuk: "Ráér még" és addig-addig mondogatjuk, h a felvilágosítás elmarad és azon kapjuk magunkat, hogy a gyerekünknek kell aláírni az abortusz papírt.

Ezen kell elgondolkodni. Minden érmének két oldala van, ahogy ebben az esetben is.

egyébként kedves kérdező, én 21 éves voltam, mikor az első megtörtént és azóta is azzal azzal a férfival élek együtt. Van munkám, an lakásom, lesz diplomám is hamarosan. Nekem ez volt a fontos 14 éves koromban, h tanuljak és a lehető legtöbbre vigyem.


23/L

2011. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17/L IGEN!
2011. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Háát énmég szűzvagyok 14 éves.=)

oszt. társam 14 éves ésmáár több fiúval is lefeküdt..

és ugytűnik terheslett.:O

szerintem ha egy lány ennyi időssen elveszti az gusztustalan. ha fiúlennék biztos nemlenne gusztusom olyanhoz hozzányulni aki ennyi időősen elvesztette +O(

2011. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én 14/L vagyok és szűz.:']

És 17 éves koromig nem tervezem hogy elveszítem.:")

2011. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!