Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Manapság a lányok hány évesen...

Manapság a lányok hány évesen veszítik el?

Figyelt kérdés
...és most nem a pénztárcájukra gondolok persze :p
2011. márc. 8. 17:05
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Azért ne általánosítsatok...nem minden lány, olyan naiv (vagy r*banc), hogy 13-14 évesen elveszítse..

Én például 15 éves vagyok és még szűz, sőt olyan, nagy szerelmem sem volt még. Nem is pasizgatok, kicsi vagyok még hozzá úgy érzem(biológiailag persze már nem) de nem vagyok befásulva, persze én is meg-meg nézem a fiúkat, érdeklődöm utánuk, de ennyiben ki is merül egyenlőre a nagy érdeklődés a másik nem iránt..egyenlőre.Nem értem a kortársaimat én sem, hogy ez mire jó? Fogalmam sincs, ezzel akarnak , olyan nagy lányok/fiúk lenni, pedig nekem személy szerint azt bizonyítják be, hogy mennyire felelőtlenül nevetségesen gyerekesek még.-.-" Nekem eszemben sincs 17-18 éves koromig elveszteni. Ez sem egy ultimátum, hogy na 18 lettem, akkor keresek egy fiút és megd**gatom magam a WC-be. Nem. Hanem, ha ekkora lesz egy normális, stabil, párkapcsolatom, amiben feltétlenül bízunk a másikban, akkor nem látom akadályát a dolognak. (Persze, lehet, hogy már 16 évesen lesz egy ilyen kapcsolatom,bár kevésbé hiszem, hogy 16 évesen lehet valakinek olyan hű de nagy kapcsolata..)Annyira nem érzik át, hogy hiába érettek fizikálisan, lelkileg totál babák még. Nem azt mondom, hogy házasságig legyenek szüzek(ezt nem támogatom), de azért ne az első jött-ment fiúcskával bújjanak már ágyba. Bár az is igaz, hogy mostanában már Túlon túl nagy dobra verik ezt az "első"-t. Nem olyan nagy dolog, az, ha a megfelelő körülményekben/korban/időben/helyen/ partnerrel történik.Mondjuk ismerek olyat , aki hiába 15 éves nagyon érett szellemileg is és már nem szűz, mindent tudott a védekezésről, a dolgokról, következményekről, nem azért ette, hogy ne szakítson vele a barátja és egy teljesen normális, érett felnőtt csaj, akire én is felnézek. Ennyi..lehet ilyen is(bár a nagy többség biztos nem ilyen) Mindent összefoglalva szerintem csak viszonylagosan korfüggő a dolog, szerintem akkortól érett valaki minden szempontból a szexre legyen fiú v. lány, hogyha tisztában van a dolog következményeivel, dolgaival, arról, hogy nincs a másik előtt gátlásuk, és a legfontosabb, ha megtörténik a dolog, el merik mondani otthon, nem tagadja le egyik fél sem, és segít a másiknak, ha jönne a baba. Hú kicsit hosszú lett, de remélem elég bőven kifejtettem a véleményem .:)

2011. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:55

Ez EGYÁLTALÁN nem múlik azon, hogy a szülő mennyit dolgozik. Engem konkrétan lese sz*rtak a szüleim, azon kívül, hogy milyen jegyet kaptam, meg hogy rend van-e a szombámban nem érdekelte őket velem kapcsolatban SEMMI. Ha elutazutak két hétre, simán otthon hagytak engem, egyedül, mégsem csináltam sohasem házibulit, nem lógtam, senkit sem vittem haza a legjobb barátnőmön kívül, vagy kb. kétszer megesett, hogy egy pasihaverom nálam aludt, mert más városban lakott és buli után már nem ment busza haza. Ekkor is külön szobában aludtunk, megmondtam neki, ha át mer hozzám jönni, tökeit levágom.

18 éves koromig szűz maradtam. Nem azért, mert bányarém vagyok. Mindig is fiúk társaságában lógtam, pasim is volt mindig. Egyszerűen így jött ki, ekkor értem meg a dologhoz.

2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Van olyan lány..


..aki jó nevelést kapott, nem olyan jóhiszemű, tisztában van a lehetőségeivel mint például hogy 13 évesen még messze ráér lefeküdni valakivel, és hogy várja ki a megfelelő személyt.

..is aki jó nevelést kapott viszont olyan naív, hogy beveszi az olcsó dumákat a jónak tűnő srácoktól és még ha nehezen is de belemegy.

..akit nem hallgatták meg, ha szükség volt a segítségükre szinte alig figyeltek rá otthon. Ebből kifolyólag a lány egyedül érezhette magát, nem lett felvilágosítva olyan tényekről, hogy 13 évesen még ráér a szüzeség elvesztésével, lehet nem tartja nagy értéknek ezt még hiszen egyetlen "példaképei" akikre feltud nézni azok a nála idősebbek akik már elvesztették. Úgy gpndolhatja, hogy amit tőlük lát mások szemében milyen "menő" így ő is beszáll.


Eddig általánosságban ezt a 3 csoportot tudnám felhozni ebben a témában.

2011. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!