Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Házasságig tisztaság manapság...

Házasságig tisztaság manapság tényleg nem normális?

Figyelt kérdés
Találtam egy fiút, akit nagyon szeretek, megbízom benne, örülök, hogy hasonlóképpen gondolkozik, és mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy nem lesz kamatyolás házasságig. Ugyan 19 éves vagyok, de nem érzem magam érettnek a dologra, és teljesen jól megvagyok szex nélkül, nem okoz gondot az önmegtartóztatás. Anya azt mondta, hogy semmiből nem maradok ki, viszont mikor ezt így elmondtam a barátaimnak, nagyon ki voltak akadva, hogy ez egy beteg dolog. Kezdem hülyén érezni magam...
2011. márc. 31. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Anyukádnak valószínűleg nem volt túl örömteli a szexuális élete, ezért vélekedik így a dologról, és ezt beléd is táplálta.

A szex egy nagyon jó dolog, és nagyon fontos része egy kapcsolatnak. Attól még hülye nem vagy, hogy így gondolkodsz, csak még nem tapasztaltál sok mindent, és ezért érzed, hogy ezt te meg fogod tudni tartani a házasságig. Ám csodálkoznék, ha a srác is kibírná.

Én is így gondolkodtam annak idején, de tapasztalatból tudom, hogy másfél évnél tovább nem bírtam szex nélkül egy kapcsolatban. A fiúnak sem adok sokkal több időt.


A te döntésed az egész, nem akarlak eltéríteni a nézeteidtől, de én máshogy látom már a dolgokat.

2011. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Még hogy beteg dolog..a barátaid meg jó nagy hülyék.


Nekem erről csak annyi a véleményem, hogy szép dolog ez, csak felesleges, de tényleg. Tegyük fel, hogy összeházasodtok a pároddal, első szex. Kiderül egy idő után, hogy nem is illetek össze szexuálisan, mert van ilyen! Akkor mit csinálsz? Egy jó házassághoz, egy jó kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy a felek összepasszoljanak a szexben is. Ez fontos. Persze nem a legfontosabb, de az egyik főfő dolgok közé sorolandó.


Ha tényelg szereted a fiút, és ő is téged, akkor azért próbáljatok ki egysmást, nehogy aztán bukta legyen.


Remélem érted az álláspontomat.

2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Elsőnek: anyáékról tudom, hogy eléggé működik a szex 20 éve... Arra gondolt, hogy ne kapkodjam el, mert felesleges.


2.: Igen, értem mit mondasz. Szerintem régen rossz, ha ez 2 ember közé tud állni. Ha most tudnám, hogy impotens, akkor is vele akarnék maradni, és máshogyan akarnám a dolgokat megoldani. De gondolom ez emberfüggő.

2011. márc. 31. 16:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A szex annak a 2-12 embernek a magánügye akiket érint. A barátaidnak semmi közük hozzá.

Habár én személy szerint az előttem szólók véleményét osztom, úgy gondolom, hogyha manapság normális a hét törpével meg a fehér lóval egyszerre csinálni, akkor NEM csinálni sem lehet annyira túl perverz. Nemde? Ki vagyok én hogy ítélkezzek?

2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a gyakorikérdéseken fogjátok megmondani, hogy mikor mit csinálok kivel, csak kíváncsi vagyok az emebrek felfogására, mert őszintén szólva kicsit megijedtem a saját barátaimtól... Nem szoktam ilyenekről beszélni.
2011. márc. 31. 16:56
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"régen rossz, ha ez 2 ember közé tud állni"


Közé tud állni, hidd el.


Marha könnyű erről úgy beszélni, hogy saját magad nem voltál ilyen helyzetben. Mindig azok mondják, hogy a szex nem számít, akik nem csinálják, vagy nem akarják csinálni még.

2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
végülis, ha neked igy jó, akkor ok.. de ne csodálkozz, ha egy idő utan rájöttök, h nem is illetek össze az ágyban.. mert h lehetséges az ilyesmi.. akkor meg már házasok vagytok..
2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

evés közben jön meg az étvágy:)))

azért vagy meg jól nélküle, mert nem tudod milyen. persze ez nem baj, csak mondom. :)

2011. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kérdést én tettem fel a te kérdésed alapján, mert kegyetlenül irritál már, hogy mindenhonnan a szex folyik:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__16..


Persze ugyanakkor abban is van valami, hogy házasság előtt tényleg megkéne ismernetek egymást szexuális téren is, mert ki tudja lehet egyszer még egy váló ok lesz ez a téma. (ugyan ez vonatkozik az összeköltözésre is!)


20/L

2011. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon egyetértek.
2011. márc. 31. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!