Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Házasságig tisztaság manapság...

Házasságig tisztaság manapság tényleg nem normális?

Figyelt kérdés
Találtam egy fiút, akit nagyon szeretek, megbízom benne, örülök, hogy hasonlóképpen gondolkozik, és mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy nem lesz kamatyolás házasságig. Ugyan 19 éves vagyok, de nem érzem magam érettnek a dologra, és teljesen jól megvagyok szex nélkül, nem okoz gondot az önmegtartóztatás. Anya azt mondta, hogy semmiből nem maradok ki, viszont mikor ezt így elmondtam a barátaimnak, nagyon ki voltak akadva, hogy ez egy beteg dolog. Kezdem hülyén érezni magam...
2011. márc. 31. 16:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

Valaki elárulná, miért lettem lepontozva?


"Marha könnyű erről úgy beszélni, hogy saját magad nem voltál ilyen helyzetben. Mindig azok mondják, hogy a szex nem számít, akik nem csinálják, vagy nem akarják csinálni még."


Akárki akármit gondol, ez így van és kész. A szex a jó kapcsolat egyik alappillére. Ezért nem jó ötlet az utolsó pillanatra hagyni ezt.

2011. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó. A jó szex nem mindegyik kapcsolat alappillére, ha a felek nem tartják fontosnak.
2011. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én felpontoztalak, nyugi :) hagyd rájuk, ha ők ugy akarják, akkor legyen.. felesleges itt vitatkozni, mindenki csinalja ugy, ahogy neki megfelel..
2011. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele ki mit mond! Sokszor csak azért mondanak ilyeneket, hogy beteg dolog mert Ők már elvesztették és megbánták.-Még maguknak sem ismerik be maguk előtt, hogy túl korán vesztették el és nem is volt benne semmi jó nekik-


Szerintem természetes dolog, hogy a házasságig szeretnétek várni a szexel. Ha majd érettnek érzitek magatokat a szexre lehet, hogy előbb megtörténik mint gondoltátok.

2011. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem mindenki bánta meg, h elvesztette.. én 18 voltam, és nagyon szerelmes.. azóta már nemvagyunk egyutt, de szép emlék :)
2011. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én veled értek egyet kedves kérdező! Nincs összehasonlítási alapotok, ezért soha nem is fogjátok megtudni, hogy lehetne-e jobb is:)

Szerintem, ha hisztek ebben a dologban, tartsatok ki nyugodtan mellette! Nekem is van barátom, aki nem veszti el a házasságig, én megértem!

2011. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

annyira nagy butaságot beszéltek!!!

figyelj!!!

minden normális férfi örül annak,hogy egy ilyen lány van neki.ez a világ szex központú.nem pedig erkölcsi alapokon áll!ez a baj! sokan az olyan lányokat megszólják és kinevetik,mint te is vagy!! hát tudod,mit te vagy az,aki kinevetheti őket.megmondom miért...azért,mert mikor te majd a férjeddel sétálsz az utcán senki sem tud újjal mutogatni rád,hogy ezt és azt csinálta veled.ezzel szemben meg akik téged kinevetnek,elég ciki lehet,hogy ez is meg az is mondhat róla valamit.ezek csak irigyek lehetnek és ők a nevetség tárgyai.felháborít,hogy olyan tanácsot adnak emberek,amik pont,hogy az ellenkezője az erkölcsnek.ha,csak a világ erkölcseit nézem is,jobb szüzen férjhez menni,mint kikotrott menyecske ként.én tudok lányt,aki csak az urának tartogatta magát és már gyerekük van,boldogok és működik a házasságuk.több ilyet ismerek.de,ha az a nő jön látogatóba a férjével a falunkba,senki nem tudja azt mondani,hogy meg b*ta,vagy hasonló szavakat.büszkén,felemelt fejjel végig tud menni az utcán.vannak ,olyan népcsoportok,ahol a szüzességért fizetnek.azt gondolod,hogy ez nem érték? de,az neked is és a férjednek is.egyébként az Isten tökéletes akarata is ez,amit te kitűztél magad elé.csak,azért,mert annyira nagy keresztény országnak tartják itt magukat.meg Máriának ajánlgatják az országot és nem veszik figyelembe,hogy sehol sincsenek Máriához képest sokan.söt..:P de,ha Máriázunk, Istenezünk,akkor miért nem vesszük ezt figyelembe? Mária sem volt mindenkivel ,csak 1 férfival az pedig örök életre szólt.nem mondta,hogy kikéne próbálni.ezt,csak azok mondják,akik nem szeretnek igazán.aki igazán szereti a másik félt,annak a simogatása is közel viszi az orgazmushoz.szerintem ne hallgass ezekre az oktatókra,hanem vidd véghez,amit kitűztél magad elé.jól mondta anyukád,,,semmiről nem maradsz le!!!

2011. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

21:43 Teljesen igazad van:) Megfogalmaztad azt amit gondoltam!

Én is így gondolom, hogy eszméletlenül szexcentrikus lett a világ, és már lassan kívülállónak érzem magam mert én nem érzem fontosnak a szexet....ilyenkor mondják rám az itt válaszolók, hogy prűd, meg az én szexuális életem nulla és ezért másokéval foglalkozom. Nem, lesz@rom ki hogy éli a szexuális életét, nekem az rossz, hogy ezek lenézik azokat akik nem élnek ilyen vehemens szexuális életet....na meg a tv filmek, reklámok, ott is mindenben ez megy már...

Rossz irányba haladunk és lehet késő lesz mire rájövünk erre....


20N

2011. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem se eröltesd.mondjuk én 15évesenveszitettem el de azóta is együtt vagyunk a barátommal nagyon szeretjük 1mást mnidkettőnknek azvolt az eslő és nem bántuk meg.ha késznek érzed magad megteszed, nem muszály várj a házasségig,ha előtte meggondolod magad hajrá.de ha nem akarod ne tedd meg mert az csak rossz lesz
2011. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Semmi kivetni való nincs benne, ezt mindenki maga érzi. Elhatározhatod, hogy vársz vele ez a Te döntésed, ha közelebbi kapcsolatba kerülsz a fiúval, és érzelmi kötéléknél szeretnél valami többet is akkor lehet, hogy változtatni fogsz a döntéseden, de az sem lesz hiba. Számtalan lehetőség van arra, hogy megéljünk egy kapcsolatot, ki-ki maga választ.

A várni szeretnél várj, ha szeretkezni szeretkezz.

2011. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!