Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Házasságig tisztaság manapság...

Házasságig tisztaság manapság tényleg nem normális?

Figyelt kérdés
Találtam egy fiút, akit nagyon szeretek, megbízom benne, örülök, hogy hasonlóképpen gondolkozik, és mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy nem lesz kamatyolás házasságig. Ugyan 19 éves vagyok, de nem érzem magam érettnek a dologra, és teljesen jól megvagyok szex nélkül, nem okoz gondot az önmegtartóztatás. Anya azt mondta, hogy semmiből nem maradok ki, viszont mikor ezt így elmondtam a barátaimnak, nagyon ki voltak akadva, hogy ez egy beteg dolog. Kezdem hülyén érezni magam...
2011. márc. 31. 16:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tudod ezt a házasságig szüzességet azért találták ki mert annak idején már 15-16 évesen férjhez ment egy lány!Szal igen r.ohadt beteges felfogás jó is lenne ha minkdeki így gondolná!Ha vki 30 évesen megy férjhez és addig ne is szexeljen igazából ezt elkéne felejteni már régen mert nem ugyanazok a körülmények!Csak az tartson vissza a szextől ha még nem érzed magad késznek rá!Ez a hülyeség ne ezt fejejtsd el!A mai világba ez már nem működik és tudod miért?Azért mert kitolódott a családalapítás!19 évesen már felnőtt vagy!Nem baj ha csinálod tök természetes de ha még nem érzed rá magad késznek várhatsz is nyugodtan!De ez a házasságig szűz maradok felfogás azért kicsit gáz a mai világba!Ha 30 éves korodig nem mész férjhez akkor mikor akarod majd csinálni?
2011. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%
utolsó: miért fáj az neked, ha valaki esetleg vár harmincéves koráig, mert addig nem megy férjhez? vay akár tovább, örökre is, mert sosem házasodik? na és? kinek, mi köze hozzá????? ha nem akar szexelni, akkor nem akar, nem tartozik elszámolással senkinek, a barátainak sem.
2011. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, semmi "beteges" nincs abban, amit kitaláltatok. Szerintem ez a ti kettőtök magánügye. Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak. Lehet, hogy idővel változni fog a véleményetek a barátoddal, de az is lehet, hogy tényleg kitartotok a nézetetek mellett. Bárhogy is alakul, az csak a kettőtök dolga. És sok boldogságot kívánok mindehhez.
2011. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!