Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez a kamaszkor miatt van?

Ez a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Mostanában teljesen másképp gondolkodok mindenről és sokkal többet gondolok a szexre(nem akarom még elveszíteni a szüzességem!!)és a barátnőim is.Elmondtuk egymásnak,hogy szoktunk maszturbálni(először meglepődtem,hogy ők is,én idáig senkiről sem tudtam volna barátnőim közül elképzelni.:D).Most már a fiúkkal is beszélünk erről és egyáltalán nem szégyellem,de olyan nagy nincs,hogy ne gondolnék rá.

Ez a kamaszkor és a hormonok miatt van így?


2011. febr. 27. 12:23
 1/10 anonim válasza:
100%

igen a kamaszkor miatt van, nem kell megijedni. de sztem fiukkal azt ne nagyon osszátok meg hogy kiszoktátok magatokat elégíteni.

minden a hormonok miatt van :)

2011. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Norb66 ***** válasza:
85%
Igen, az amiatt. Na és hogy szoktatok maszturbálni? :D
2011. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
xD
2011. febr. 27. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes ,hogy a kamaszkori hormonális változás van. Még ilyenkor ingadoznak fel le az emberben az érzések majd olyan 16-18 körül megáll egy állandó szinten és kialakul az általános úgymond szexuális morál. Persze a teljes nemi érés olyan 20 éves kor körül fejeződik be talán még később is ,de ki mit állít...
2011. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Végre egy lány, aki fiúkkal is beszél intim dolgokról.
2011. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Végre valaki aki nem tagadja :D

Több ilyen csajt!


16/f

2011. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Az lenne a nem normális ha nem kezdenétek ilyenen gondolkozni :) Abbbszoluuuut természetes :)
2011. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor oké.

de nálunk tényleg minden más,mint más osztályokhoz képest.mi mindent elmondunk/el merünk mondani egymásnak.dehát nem is értem,miért kellene ezt titkolni.

2011. febr. 27. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerencséd van hogy ilyen jó az osztályközösségetek, ahova jársz. én nagyon bunko osztálytársakkal voltam körülvéve, legjobb haveroknak mondták egymást és képesek voltak meglopni egymást. egymást szivatták de nem csak ugy poénból hanem halál ciki volt már a másiknak. és akkor képzeld el azokat akik nem tartoztak a "haveri körükbe".

a konkrét kérdésre amugy igen, de eztmár megválaszolták mások is. később nemhogy nap nem lesz, de óra sem, hogy ne gondolj rá, sőt ha szerelmes leszel, olyan perc sem lesz hogy ne gondolj a párodra, és hogy milyen jó lenne vele... ...

2011. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérlek áruld el, hova jársz, nem is tudod mennyit ér egy ilyen osztályközösség! :)
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!