Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kamaszkor miatt van? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kamaszkor miatt van? El fog múlni? El fogom tudni dönteni valaha?

Figyelt kérdés
Ott voltam barátnőmnél. 17 éves lány vok. A bátyjával kialakult köztünk valami. Le akart feküdni velem, de én nem akartam meg csókot is akart, de persze azt sem engedtem. 30 éves. Aztán egy idő után rájött h nem vagyok olyan h le fogok feküdni vele. Amikor elmentem aludni, megöleltem, és megpuszilta a fejem. És éreztem h örült neki, meg megszorított magához ölelt. A probléma itt az h ez akkor volt amikor a 2 éves kapcsolatomban rosszul áltak a dolgok. És ma meg egész nap a srácról ábrándoztam. Tiszta hülye voltam, nem tudtam tanulni mert ő jár a fejemben. De úgysem lehet semmi köztünk a 30 évessel, sok dolog miatt. De mind2 iránt érzek vmit, és szinte ugyanazt. Mi legyen? Mit lépjek? Mind a 2 után vágyakozom.
2009. okt. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb keress kora belid fiukat m koztuk is talalsz olyat aki jobban felkelti az erdeklodesed;)nem eri meg egy idosebbel foglalkozni:)
2009. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia

Ez nem pont a kamaszkorral jár... Ilyen később is lesz. Egyszerűen, ahogy írtad, vágyakozol. Ez még nem szerelem... főleg ha egyszerre 2 iránt is. Tombolnak a hormonjaid és vágysz a testi kapcsolatra, ez természetes, őket pedig vonzónak találod és el tudod velük képzelni. Csak óvatosan, nehogy bajdba keverd magad. De nagyon helyes, hogy nem mentél bele a 30 éves férfival ilyen gyorsan. A kor meg annyira nem számít, ha őszintén tudjátok egymást szeretni, akkor az már eszetekbe se jut, ki hány éves :-) 22L

2009. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy 2 éves kapcsolat érzései egy szinten vannak a 30 éves férfi felé táplált érzésekkel ,akkor az már régen rossz.

Amit érzel szerintem csak egy fellángolás, az újdonság felé.Vagy talán valami hiányzik a kapcsolatotokból.

Azt neked kell tudni, hogy mit szeretnél.Egy biztos :az idősebb fickóval nem hinném, hogy hosszútávú kapcsolat lehetne.

Ő 30 éves ,Te meg 17.Sajnos ekkora korkülönbséget ebben a korban nem szabad figyelmen kívül hagyni.

DE KIVÉTELEK MINDIG VANNAK!

2009. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
gruppen vazzeg
2009. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!